SELENIIT

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: SELENIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SELENIIT on saanud oma nime Kreeka kuujumalanna Selene käest oma valgust edastavate ja müstilise mõju tõttu.


Seleniit on suurepärane ravitseja, mis aitab eemaldada negatiivsuse ja stressi. Seleniiti soovitatakse tuppa tuua, kui on tegemist päev-päevalt negatiivsemaks muutuvate inimestega. Seleniit aitab olemasolevale kurbusele ja pessimismile piduri panna ning seejärel seda kiiresti välja tõrjuma hakata. Seleniit on ingli kristall ja seega sobib kokku lisamiseks kõikide teiste ingli kristallidega, aidates nende käest sõnumeid saada ja võimendades unenägude prohvetlikkust. Seleniiti kasutatakse "Ingli Tarode" või tavaliste "Ingli Kaartide" lugemisel. Seleniidil on tugev spirituaalne kontakt Inglitega ja seega tuleb sellega koos lugemini paremini välja. Võtke Seleniidi tükk kaasa koosolemistele, kuhu teil on ebamugav minna. Seleniit aitab rahu säilitada ja ei lase teil ärevust välja näidata. Kadunud lähedase hauale minnes võtke Seleniit kaasa, et kiirendada kontakti tema hingega. Seleniiti käes hoides saab oma mõtted kiiremini edastada teispoolsusesse.

- Seleniit on kristall, mis aitab Vanakuu ajal sündinud inimesele rahu tuua. Seleniit aitab sellel inimesel mõista paremini enda elueesmärki ja see aitab sisemisest rahutusetundest vabaks saada. Seleniit võiks Vanakuu ajal sündinud hinge kodus olla ja see võiks olla ka tema talismaniks.

RAVITSEMINE  Seleniit abistab uinumisel ja sellega ravitakse unehäireid. Viljakusega seotud probleemid, reproduktsiooni organite haigused, libiido langus, raseduse katkemise ära hoidmine. Epilepsia, alzheimer, depressioon, ärevushäired, paanikahood.

Seleniit on väga habras kristall ja see ei kannata vett, ega tugevat niiskust. Seega Seleniiti ei pesta mitte kunagi veega, puhastamiseks hoitakse koos Mäekristall ehk Kvarts geoodiga või Ametüstiga aknalaual. Kui soovite Seleniiti kaasas kanda, siis on soovitatav võtta poleeritud kristall kuna see on vastupidavam.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Kontakt inglitega - Aitab kontakti saada meie teejuhiga, kadunud lähedastega ja kaitseinglitega. Seleniiti kaasas kandes koos Angeliidiga aitavad need kiiremini "sõnumeid" edastada ja nendelt ka kuulda.

Kodu kaitsmine -
Seleniidi ja Musta Turmaliiniga kodu kaitsmine. 

Seleniit aktiveerib teisi kristalle ning seega on väga hea kaitsta oma kodu varaste, kadeduse, halbade inimeste ja õnnetuste eest.
Asetage maja või korteri "väravapoolse" akna peale Mustad Turmaliinid koos Seleniidiga. Need loovad kaitse, et elamise poole ei vaataks kuri silm. Juhul, kui on mitmed aknad seal pool, siis on soovitatav ühele aknalauale panna rohkem kristalle, et kaitseväli oleks suurem.

Kodu kaitsmine juriidiliste probleemide eest - Seleniit ja Sardoonüks kaitsevad "kodu ära võtmist". Kui on oht, et keegi soovib teie elamist üle võtta, kas siis juriidiliste õiguste või mõne teise põhjuse pärast, siis looge Seleniidi ja Sardoonüksi võrgustik. Asetage igasse kodu välisnurka tükk Seleniiti ja Sardoonüksit.

Viljakuse suurendamine - Viljakuse energia tõstmiseks asetage Seleniidist küünlaaluse kõrvale (või moodustage Seleniidi kristallidest valge küünla ümber ring) vähemalt viis järgmist viljakuse kristalli ning enne magama minekut põletage küünalt. Krüsopraas, Mango Kaltsiit, Karneool, Sammalahhaat, Granaat, Almadiin, Roheline Aventuriin, Tiigrisilm, Rodoniit, Rodokrosiit, Seleniit, Vaarika Aventuriin, Punane Jaspis, Punane Ahhaat, Punane Aventuriin. Lisaks viiele kristallile soovitan nende kristallide peale puistada roosiõisi. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SELENIIT, Kristallid, poleeritud, inglid, paanikahood, kaitse, kurbus, emotsionaalsus, viljakus, armastus, Vanakuu, epilepsia, alzheimer, depressioon, libiido langus, ärevushäired, raseduse katkemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja