SERPENTIIN JAAD

  • 14.10€

Toote detailid

  • Mudel: SERPENTIIN JAAD süda võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaadi leidub peamiselt Itaaliast, Lõuna Aafrikast ja Brasiiliast. Serpentiin Jaad on seotud peamiselt Südametšakraga aga sellel on ka jõudu mõjuda kõikidele teistele Tšakratele.

Serpentiin Jaad on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast "Serpens" mis tähendab sisalikku või roomajat. Seda seetõttu, et Seprentiin Jaadil on oskus eemale peletada roomajaid ja ka inimesi, kes on kahepalgelised. Ehk inimesi, kes on madudega sarnased.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Süda sümboliseerib armastust, romantikat, emotsioone, tundeid, perekonnavahelist sidet, südametšakrat ja kirge. Südame sümbol toob just selliste elementidega seotud energiad kristallist välja.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.


KODU VÕTMETELE

- Serpentiin Jaadi südame võtmehoidja sümboliseerib ennekõike armastust, perekonna ühtekokkuhoidmist, perekonna sisest head suhtlust ja üleüldisi häid suhteid.

-  See on sõpruse leidmise, loomise ja hoidmise kristall. Seda kantakse, et enda ellu häid inimesi tuua ja Serpentiin Jaadi kingitakse, et enda sõprusarmastust kallile inimesele väljendada.

- See kristall kaitseb sind salakavalate inimeste ja niiöelda sõprade eest, kes tegelikult sinu sõbrad ei ole. Serpentiin Jaad aitab sul ise märgata neid inimesi, keda sa ei tohiks usaldada ja kelle suhtes sa peaksid olema ettevaatlikum. Kui Serpentiin Jaadist võtmehoidjat kaasas kanda ja seda enda koduvõtmete küljes hoida, siis see aitab sinu ja sinu perekonna elust halbu inimesi eemale hoida, blokeerides ära ka nende külla tulemist. Lapsel on kasulik Serpentiin Jaadi võtmehoidjat endaga kaasas kanda, et see aitaks eemale hoida salakavalaid "sõpru".


- Serpentiin Jaadi on kasulik kodu võtmete küljes hoida, et see perekonnasiseseid probleeme saaks lahendada. See on kristall, mis ei lase perekonna liikmetel üksteisega riidu ja tülli minna. Kui seda on juba tehtud, siis Serpentiin Jaad aitab neid probleeme ära lahendada.


- Sobib kodu võtmete külge selleks, et sealsetele elanikele emotsionaalset heaolutunnet tuua. Serpentiin Jaad suunab kodu energiasse tasakaalu, aidates kodus end hästi tunda.

AUTO VÕTMELE

- Riputa Serpentiin Jaadi võtmehoidja auto võtmete külge, et see kaitseks autot varguste eest. Serpentiin Jaad aitab ära hoida tahtlikku kuritegevust. Sobib auto kaitsmiseks ka vandaalide eest, kes soovivad autot rikkuda.


Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Mäekristall geood või Seleniidi kristallid. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Serpentiin Jaadist. Mäekristall geood ja Seleniit aitavad võimendada ja taaselustada Serpentiin Jaadi energiat
Tehniline
Mõõdud Südame suurus on ca 3*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SERPENTIIN JAAD, Väeesemed, süda, võtmehoidja, süda võtmehoidja, südame talisman, serpentiin jaad võtmehoidja, kodu, hea õnn, salakavalus, sõprus, perekond, salakavalus, auto varastamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja