SIDRUNKVARTS

  • 56.30€

Toote detailid

  • Mudel: SIDRUNKVARTS kõrvarõngad (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

  
SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on erkkollane kuni tuhmkollane toon. Sidrunkvarts on üldiselt praguline, nii nagu ka kõik teised Kvartsi kristallid. Sidrunkvartsi aetakse tihtipeale segamini Tsitriiniga. Sidrunkvartsi aeg-ajalt kuumutatakse kõrgetel temperatuuridel, et selle kristalli käest kaunimat kollast tooni välja saada. Erksad kollased Sidrunkvartsid seega kannavad endaga kaasas kõrgemat tuleelementi ja töötavad seega ka võimsamalt. Tuhmim Sidrunkvarts on maapõues ise end loonud ja töötab veidi aeglasemalt. Kuid selle järgi ei tasuks kristalli valida, mõnele inimesele just sobibki aeglasema energiaga kristall paremini, kui võimsa väega kristall.

Sidrunkvarts tuleb peamiselt Brasiiliast, selle peamisteks omadusteks on positiivse meele loomine, külluse kanali avamine, keskendumisoskuse suurendamine ja energia võimendamine.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.


SIDRUNKVARTSI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena :

- Sidrunkvarts on UUTE VÕIMALUSTE tooja ja looja. Sidrunkvarts aitab sinu elu täita uute energiatega, aidates sinu Auras energiad liikuma saada, mis omakorda aitavad sul end paremini tunda ja sinu ellu võimalustel tulla. Kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu elu kiirelt paremaks muuta, siis kindlasti võiks sinu kristallist abiliseks olla Sidrunkvarts.

- Kristall, mis aitab sul lahti saada pidevast kahtlemisest-kõhklemisest. Kristall, mis tervendab ebaselgeid mõtteid ja aitab ebakindlusest lahti saada. Kui sa tunned, et sa oled otsustusvõimetu ja sa ei julge enda elus uusi samme teha, siis kanna Sidrunkvartsi. Ideaalselt sobib Sidrunkvartsi kõrvale samal eesmärgil ja paremat tuge andma ka Tiigrisilm.

- Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul enda suhtes kindlaid piire luua ja mis aitaks sul ka nendest kinni pidada, siis Sidrunkvarts on sinu jaoks. Kui sa oled selline inimene, kes ei suuda iseendale seatud lubadustest kinni pidada, siis Sidrunkvarts aitab sul seda muuta.

- Sidrunkvarts suurendab reageerimise võimet, aidates sul muutuda kiiremaks ja energilisemaks. Sidrunkvarts annab  füüsilist ja vaimset energiat endast välja.

- Sidrunkvarts on üks külluse energiaga kristallidest, mida võiksid kanda materiaalsete soovide ja unistuste täitumiseks. Teised analoogse energiaga kristall on Kinavar ja Püriit.

- See on kristall, mida kandes tuleb soovida materiaalseid soove, et need soovid saaksid täituda. Eriliselt hästi sobib Sidrunkvarts neile, kes on mõne uue tööga alustanud või endale ettevõtte rajanud. Sidrunkvarts aitab uutesse tegemistesse materiaalset ja rahalist õnne tuua.

- Sidrunkvarts suurendab intuitsiooni, mis on seotud rahaasjadega ja töö tegemisega. Kanna seda kristalli selleks, et materiaalset õnne suurendada ja ka selleks, et see aitaks sul rahaliselt õigeid otsuseid vastu võtta.

- Aita lahti saada hirmust laostumise ja raha kaotamise ees. Paljud inimesed pidevalt muretsevad selle pärast, et raha on vähe, kuigi nad ei tea seda, et selline mõttemaailm blokeerib Päikesepõimiku all eksisteerivat Külluse kanalit. Sellised mõtted blokeerivad raha ellu tulemast. Sidrunkvarts aitab sellisest probleemist üle olla ja uuesti Külluse kanali töö aktiveerida.

- Kanna seda kristalli kiire õnne saamiseks. Kui sa tunned, et sa soovid kiirelt õnne, materiaalset sissetulekut suurendada ja parandada ruttu enda elu ära, siis Sidrunkvarts töötab kiirelt just selliste teemade puhul.

- Sidrunkvarts õpetab inimesele seda, mis elus tähtis on ja seda, mis mitte. Aidates sul ise mõista, kuhu sa võiksid enda energiat jagada ja kuhu mitte. Aitab ka selgelt mõelda, selgelt asju analüüsida ja aitab vabastada mõtlemise pealt blokaadid.

RAVITSEMINE Sidrunkvartsi ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Sidrunkvarts suurendab õnnehormooni, mis sinu kehas saab vallanduda ja seejärel aitab see sul võidelda väga kiirelt ning tõhusalt stressi-depressiooniga. Sidrunkvartsi soovitan kanda neil, kes tunnevad, et nende elus on "miski" puudu.

- Sidrunkvarts on ülimalt kasulik tervendaja kristall sellele inimesele, kes on just äsja haige olnud. Sidrunkvarts kiirendab ükskõik millisest haigusest paranemist. See on kristall, mis aitab sind uuesti jalule saada. Kanna seda senikaua, kuni uuesti terveks saad.

- See on kristall, mis aitab sul suitsetamisest loobuda ja seda tasuks kandma hakata enne seda, kui suitsetamisest loobutakse. See aitab sellest loobuda nii, et sa ise hingest tahaksid seda teha. Loe lisaks veel minu üht artiklit, kus ma seletan, miks inimesed suitsetavad ja mida see peegeldab inimeste hingede kohta. Selle artikli leiad SIIT.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Sidrunkvarts kõige enam KAKSIKUID. Sidrunkvarts aitab Kaksikutele energiat anda, mis omakorda annab neile oskuse enda tööd edukalt teha.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

Sidrunkvartsi ehteid võiksid laadida Tsitriin geoodi peal!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SIDRUNKVARTS, Ehted, kõrvarõngad, hõbe, päikesepõimik, uued võimalused, õnnehormoon, depressioon, kõhklused, enesekindlus, energia, reageerimine, tööedu, materiaalsus, rahaline õnn, suitsetamine, kaksikud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja