SIIDIPAEL punakaspruun

  • 0.70€

Toote detailid

  • Mudel: SIIDIPAEL punakaspruun
  • Saadavus: Laos


PUNAKASPRUUN SIIDIPAEL


Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Siidipael on oma tekstuuris pehme ja õhuline. Väga kauni välimusega ning läikiva struktuuriga. Siidipaelu värvitakse erinevat värvi. Selle värv annab siidile erilise omaduse juurde.


Siid sümboliseerib naiselikkust, õrnust, armastust, romantikat, külgetõmmet ja armastuse külgetõmmet. Siidipaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.


Kui siidi ühendada kristalliga, siis siid annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui siidiga kanda armastusega seotud kristalle, siis siid võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda teiste energiatega kristalle, siis suureneb külgetõmme ehk kristalli oskus midagi sinu ellu tuua.


Punakaspruun siid sümboliseerib lisaks siidi enda omadustele veel ka erinevaid energiaid. Läbi siidi annab see värvus jõudu juurde kristalltalismani kandmisele.

Punakaspruun vabastab hinges ebakindlust ja seda ükskõik, millisel tasandil. Muutes hinge tugevamaks, kangemaks ja jõulisemaks. Punakaspruun värv läbi siidi annab juurde ka kirge ja oskust enda asju kirglikult teha.


Siidipaele mõlemad otsad soovitame ära kõrvetada, et see kandmise/kristalltalismanide vahetamise ajal hargnema ei hakkaks.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm. Toode ei sisalda kristalli.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SIIDIPAEL punakaspruun, Muud kaubad, pael, punakaspruun, punakaspruun siidipael

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja