SININE HAULIIT

  • 3.00€

Toote detailid

  • Mudel: SININE HAULIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et sellest kristallist konkreetsemaid energiaid välja tuua. Väga tihti aetakse värvitud Valget Hauliiti segamini Türkiisiga, mida kindlasti ei tohiks teha. Tihti nimetatakse Sinist Hauliiti ka Türkeniidiks ja sealt võib tulla selline valearusaam, et Sinine Hauliit on sama, mis Türkiis.


Inimesed värvivad Valget Hauliiti ja teatud Ahhaadid on samuti värvimise tulemusel saanud oma kauni välimuse. See aga ei tähenda seda, et sellel kristallil ei oleks siis energiat. Teatud kristalle värvitakse, et nendes tuua konkreetseid omadusi rohkem esile ja Sinise Hauliidi puhul tuuakse selle sinise tooni tõttu esile rahu energia.


Sinisel Hauliidil on kõik omadused olemas, mis eksisteerivad Valge Hauliidi energiaväljas, seega soovitan lugeda ka Valge Hauliidi kristalli informatsiooni, et teada saada, mis omadusi veel lisaks Sinisel Hauliidil enda energiatele olemas on.


Sinine Hauliit on selline kristall, mille värvus võib tuhmimaks muutuda ja see võib ära kuluda. Eriti kehtib see Sinise Hauliidi ehete puhul. Seega, kui sul on soov Sinist Hauliiti kasutada, siis hoia seda veest eemal, et vesi seda ei kulutaks.


Väga paljudele lastele meeldib just nimelt Sinine Hauliit ja sellel on olemas ka oma põhjus, et miks neile see nii palju meeldib. Sinisel Hauliidil on oskus inimesele pakkuda turvatunnet, tunnet, et sind armastatakse ja väärtustatakse. Sinist Hauliiti väga tihti valivad kristallide seast just endale lapsed ja kui sa oled täiskasvanud ning sulle see väga sümpatiseerib, siis see võib olla ka üks energiatest, mida sa sellest kristallist otsid.


Sinist Hauliiti võib kinkida lapsele, kellele sa soovid edasi anda head õnne sõpruse loomisel!


Sinine Hauliit on Kroontšakra kristall, mis tähendab seda, et seda kristalli saab kasutada Kroontšakra avamiseks. Seda on kasulik hoida padja sees või selle kristalliga võib Kroontšakra jaoks meditatsiooni teha.


IDEAALNE KRISTALL LAPSELE


Sinine Hauliit on ideaalne kristall lapsele, et tema emotsioone tasakaalus hoida, teda õnnelikuks teha ja talle turvatunnet pakkuda.


See on kristall, mis aitab aravõitu lastel sõprust luua ja enda eest seista. Eriti kasulik on see nendele lastele, kes lasevad ennast mõjutada ja kes lasevad endale kehvasti öelda ilma end kaitsmata. Sinine Hauliit on lastele ka selleks, et nad julgeksid enda mõtteid välja öelda ja see tagab neile rahuliku une.


Sinine Hauliit on kristall, mis aitab lapse intuitsioonil edasi areneda ja aitab takistada Kolmanda Silma kanali kinni minemise eest. See on ka põhjus, miks on hea, kui laps kasutab seda kristalli.


KODU MÜÜMINE


Sinist Hauliiti kasutatakse kodu müümisel ja sellesse õnne toomiseks. Selleks asetatakse kõikidesse kodu välisnurkadesse üks Sinine Hauliit täpselt Täiskuu päeval ning neid sinna asetades tuleb soovida soov, et kodule tuleks müügiõnne. Neid kristalle hoitakse seal senikaua, kuni kodu on maha müüdud ja peale müüki võetakse need kristallid sealt ära ning kingitakse uutele omanikele perekonna õnne eesmärgil või viiakse tänutäheks vabasse loodusesse.


TERVISLIK TOITUMINE JA DIEET


Sinine Hauliit on kristall, millel on eriline oskus sulle tuge anda, kui sa soovid tervislikumalt toituda, enda keha jaoks õigeid toiduaine valikuid teha ja ka dieeti pidada. See on kristall, mis annab sulle väge, et sa suudaksid sellega hakkama saada ja et sa poole pealt alla ei annaks. Sinine Hauliit töötab sinu alateadvusega, aidates blokeerida isusid, meeletut vajadust magusa järgi ja vajadust pidevalt midagi rasvast süüa. Need samad omadused on olemas ka Valges Hauliidis, kuid Sinine Hauliit töötab veelgi võimsamalt selle teema juures.


Selleks, et Sinise Hauliidi käest sellist väge kätte saada, selleks aseta see kristall enda külmkapi sisse. Seda selleks, et sa pidevalt ei sooviks külmkapi vahel joosta. See aitab takistada pideva vajaduse söömise järgi, kui sa kodus oled.


Aseta see kristall kokku teiste dieedi pidamise kristallidega ja hakka seda endaga kaasas kandma. Dieedi pidamisele aitab kaasa veel lisaks Valge Hauliit, Must Obsidiaan ja Apatiit.


Kui sul ei ole soov neid kristalle kaasas kanda, siis pane need kristallid enda kööki või söögilaua peale, et need söömise ajal sind aitaksid. Need aitavad nii, et kristallid suunavad enda väge sinu Aurakehasse, kus nad annavad signaali, et sul ei ole nii palju vaja süüa, kui sa soovid seda teha. Teine võimalus on see, et need kristallid tekitavad sul kehva enesetunnet, et sa lõpetaksid söömise ära.


Kui on soov väga põhjalikult enda toitumist kokku võtta, siis soovitan neid kristalle erinevate ehetena endaga igapäevaselt kaasas kanda.


MAGAMISTUBA, UNETUS JA UNI


Sinine Hauliit on väga võimas rahustaja kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus närvilist energiat maandada ja enda ümber olevasse keskkonda suunata enda seest rahustavat energiat. Sinist Hauliiti on väga kasulik hoida magamistoas, et selle toa energiat une jaoks sobivaks muuta. Kui magamistoas on energiad tasakaalust väljas ja seal valitseb närviline energia, siis tekivad täiskasvanutel uneprobleemid ja lastel ebamugavuse tunne enda toas olemisest. See on ka üks suurimaid põhjuseid, miks väikesed lapsed soovivad ema-isa juurde magama tulla.


Soovitan kasutada Sinist Hauliiti magamistoas, kui sinul või sinu pereliikmel on probleeme magama jäämisega või kui sul on laps, kellel ei meeldi enda toas magada.


Selleks aseta Sinist Hauliiti voodi alla ja voodi kõrvale. Kui sul on olemas selline kristallide komplekt, mis on loodud hea une tagamiseks, siis ole hea, pane see Sinine Hauliit sinna sisse. Suurema probleemi korral soovitan kasutada mitmeid Siniseid Hauliite.


Hea une kristallid on ka Ametüst, Rubiin-Fuksiit, Lepidoliit ja neid on väga palju veel. Igal kristallil on omad konkreetsed omadused ja kui soovid mõnele probleemile lahendust saada, siis oleks hea kasutada analoogse energiaväljaga kristalle, et kristalliteraapia oleks võimsama väega.


Sinine Hauliit rahustab ülikiiret, närvilist ja rahutut mõttetegevust ning see on ka põhjus, miks see on unehäirete jaoks ideaalne kristall.


Sinine Hauliit on kasulik ka sellepärast magamistoas hoida, et see aitab sul unes nähtud enda jaoks lahti seletada ja veidi ka meelde jätta. Küll aga see ei toimi nii hästi nagu seda teeb Larimar, kui on soov unenägusid meenutada. Sinine Hauliit aitab sul seda poolt endas arendada ja selleks läheb sul lihtsalt rohkem kristalle vaja, et need tööle hakkaksid.


RAVITSEMINE:

- Unehäired, rahutu uni, närvilisus, stress, depressioon, ülemõtlemine, tuju langus, ärevushäired, meeletu magusa vajadus, meeletu rasvaste toitude vajadus, liigsöömine, alatoitumine, näljutamine.

- Soovitan Sinist Hauliiti kasutada lastel, kes on füüsiliselt nõrgad ja kellel on pidevalt erinevad haigused kallal. Sinine Hauliit aitab hapra tervisega last kaitsta. Selleks tuleks seda kristalli lapsel endaga kaasas kanda.

Kui sul on soov Sinise Hauliidi käest tervendavaid omadusi kätte saada, siis aseta see padja sisse või kanna seda ehtena endaga kaasas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SININE HAULIIT, Kristallid, poleeritud, valge hauliit, rahu, toitumine, dieet, tervislik toitumine, sõprus, turvatunne, hea uni, unehäire, laps, kodu müümine, kroontšakra, närvilisus.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja