SININE KALTSIIT

  • 3.50€

Toote detailid

  • Mudel: SININE KALTSIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SININE KALTSIIT on rahustava ja maandava energiaga, mis on äärmiselt tugev tasakaalustaja. Sinine Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest, mis näeb välja helesinine ja vahel võib selle kristalli peamine toon olla valge koos sinaka varjundiga. Sinine Kaltsiit tekstuurilt on õrn ja seda käes hoides võib samuti tunda selle kergust või õhulisust. Sinine Kaltsiit tuleneb peamiselt Mehikost. 


Sinine Kaltsiit peamiselt rahustab närvisüsteemi ja on üks stressikristallide komplektist. Seda võib hoida stressi leevendavate kristallidega koos, näiteks magamistoa öökapil, et öösel saaks Sinine Kaltsiit eemaldada hinges oleva rahutuse tunde. Eriti kasulik on hoida Sinist Kaltsiiti väikelaste toas või vastsündinute lähedal, kuna see aitab pidevalt muutuvate ja uute olukordadega kiirelt kohaneda.
Soovitan seda hoida ka lihtsalt eluruumis või eriti kasulik on seda hoida tööjuures võimalikult lähedal välisuksele, samuti võib ka kodu välisukse juures seda hoida. See on kõik selleks, et Sinine Kaltsiit aitaks ületöötaval inimesel ära tabada seda hetke, millal peaks puhkama hakkama ja töö ära lõpetama.

Sinine Kaltsiit õppiva lapse koolilaua peal aitab lapsel keskenduda konkreetsete ülesannete täitmisele ja aitab lahti saada liigsest närvilisusest või kannatamatust käitumisest, mis võib tekkida siis, kui ei suudeta ülesannet piisavalt kiirelt lahendada.

Sinisel Kaltsiidil on oskus Inglitega kontakti saada ja astraalrännakut kogeda. Seega sobib see kristall magamistoa öökapile kahel eesmärgil, esiteks leevendab see stressi ja närvilisust ning seejärel, kui see eesmärk on täidetud, aitab Sinine Kaltsiit kogeda läbi une võimast astraali.

Hoia tükk kristalli taskus igapäevaselt, et see aitaks teiste negatiivsusel sinust mõõda minna ja mitte sind mõjutada. Samuti hoia seda taskus ka siis, kui sa ise soovid enda negatiivsusest lahti saada ja mitte seda teistele edasi anda.

Sinist Kaltsiiti kasutatakse kuu maagias selleks, et puhastada kodu stressist. Selleks hoitakse Täiskuu ajal Sinist Kaltsiiti koos suitseva Salvei või mõne teise rituaalitaimega, nagu näiteks Lavendli-Salvei tõrvikuga.

Sinist Kaltsiiti võib kodu ukse kõrval hoida või lisada juba seal olevasse kaitsekomplekti selleks, et see aitaks majapidamist kaitsta varaste eest.

FENG SHUI

Sinine Kaltsiit kannab kaasas metalli elementi, seega võib seda kasutada nendes ruumides, kus seda puudu jääb või õppelaua ja töölaua peal. Laua peal selleks, kuna Sinise Kaltsiidi metalli element aitab keskenduda eesmärkide täitmisele.

RAVITSEMINE JA TŠAKRA 

Sinine Kaltsiit on seotud Kurgutšakra tervendamisega. Sinine Kaltsiit aitab neid, kes ei suuda ennast kehtestada, enda arvamuse juurde jääda, kes liialt palju lasevad end mõjutada kuulujuttudest või teiste inimeste sõnadest. Sinine Kaltsiit aitab ka siis, kui inimest on lapsepõlves väga palju allasurutud ja ka seda, kes on lapsepõlves armastusest ilma jäänud. Selleks, et Sinine Kaltsiit saaks kõike seda tervendada, tuleb seda kristalli ehtena kanda Kurgutšakra lähedal või voodi ja madratsi vahele panna täpselt Kurgutšakra kohale.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SININE KALTSIIT, Kristallid, poleeritud, stress, närvilisus, väikelaps, kohanemine, ületöötamine, õppimine, astraalrännak, inglid, keskendumine, metalli element, kurgutšakra, armastusest ilma jäämine, enese kehtestamine, vargus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja