SININE KVARTS

  • 1.40€

Toote detailid

  • Mudel: SININE KVARTS looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud või mustrid. Sinist Kvartsi leidub peamiselt Brasiiliast ja usutakse, et Sinise Kvartsi loob see, kui Mäekristall on kokku saanud Turmaliini, Tsoisiidi ja Rutiilidega. Sinise Kvartsi peamiseks märksõnaks on "rahu ja stabiilsus".

Sinine Kvarts on tõepoolest energeetilises mõistes rahustava toimega, see on stressi leevendaja seda igas mõttes. Sinine Kvarts on kõigile neile kasulik, kes tunnevad, et nad ei suuda lihtsalt kõigega toime tulla. See on neile, kelle elus toimub kõik ühe korraga. Sinine Kvarts õpetab aega maha võtma ja iseennast selle kiire tempo juures märkama ning mitte ära unustama.

Sinine Kvarts aitab hirmudest lahti saada ja seda saab kasutada pea enamus hirmude leevendamiseks, eriti üksilduse ning pimeduse hirmu eemaldamiseks.

Sellel kristallil on oskus keskendumist tugevdada, mis omakorda saab kasulik olla kõigile neile, kellel parasjagu on õpingud käsil, nii väikestel lastel kui ka täiskasvanutel.

KODULE INGLITE JA RAHU VÕRGUSTIKU LOOMINE

Olen kirjutanud sellise artikli nagu "Kodule kaitsevõrgustiku loomine", mille te leiate SIIT. Sinist Kvartsi saab täpselt samamoodi kasutada kodu välisnurkadesse asetades, aga sellel on oma unikaalne vägi, mille siis see sinu kodule edasi annab. Kui Seleniit on see kristall, mida tavaliselt kodu Inglite võrgustiku loomise juures kasutatakse, siis täpselt samamoodi saab seda teha ka Sinise Kvartsiga. Sinine Kvarts aitab Inglitele soodsa energia luua, et need saaksid läbi sinu kodu liikuda, Täiskuu, Samhaini või Beltane ajal sinu juurde tulla. Sinine Kvarts aitab majast stressi eemale hoida ja seda takistada kinni jäämast. Kuidas seda võrgustiku teha, siis seda loe Kodu kaitsevõrgustiku artikli alt.

Peale selle on hea seda võrgustiku luua ka sellel eesmärgil, et iseennast rohkem mõista. Sinine Kvarts pikapeale sinu kõrval aitab sul leida iseennast, mõista, miks sa siin oled ja mis suurem eesmärk sinu elule on antud.

HEA UNE TOOJA

Sinine Kvarts kuulub harmoonia ja hea une kristallide hulka ning seda võib lisada ka teiste hea une kristallidega kokku. Sinisel Kvartsil on oskus sind päevasel ajal rahustada, aidates rahustada ärevaid emotsioone, mis öösel ei lase magada. Sinine Kvarts aitab ka intuitsioonil oma sõna võtta sinu sees, mis omakorda loob juba rahulikuma ja und soodustavama emotsiooni sinu eeterkehasse.

FENG SHUI "PÕHI JA KODU STRESSI LEEVENDAMINE"

Sinine Kvarts kannab endaga kaasas vee-elementi, mis omakorda sobib ideaalselt kodu põhja piirkonna energia tervendamiseks. Sinine Kvarts toob stressi leevendust kõige ennem, küll aga on see piirkond seotud ka karjääriga, aga Sinisel Kvartsil on pigem oskus leevendada emotsioone, mis kahjustavad perekonna head läbisaamist ja üksteise austamist. Sinine Kvarts loob kodu atmosfääri põhja nurgas olles hea energia, tänu millele suudetakse kodus ka välja puhata. Loomulikult on see kristall kõige kasulikum neile, kes pidevalt kodus on või kes töötavad kodus. Seda enam stressi koju ka jäetakse, millest siis Sinine Kvarts aitab vabaneda. Kristalli võid hoida lihtsalt selles piirkonnas, hoida mõne taime peal või luua spetsiaalse kodu põhjapoolse nurga kristallide komplekti, kuhu saad ka teisi põhja kristalle lisada.

RAVITSEMINE

Sinist Kvartsi kasutatakse tervendamise eesmärgil nende tervise probleemide korral:

- Sinisel Kvartsil on oskus tervendada KURGUTŠAKRAT ja stimuleerida KOLMANDAT SILMA töösse.

- Kopsudega seotud haigused, ülemised hingamisteed, astma, hingeldamine, pidev õhupuuduse tunne, stress, unetus.

- Suurendab vitamiin B omastamist ja aitab verel tugevamaks muutuda.

- Üks parimaid kristalle, mis aitab just lapsi tervendada, kui neil mõni eelpool nimetatud tervise probleem eksisteerib. Sinine Kvarts jõuab väga kiirelt lapse Aurasse tervendama.

Kui kasutad lihvimata Sinist Kvartsi tervendamise eesmärgil, siis hoia seda kristalli enda voodi lähedal. Aseta see kristall enda foto peale ja täpselt sellele kohale, kus haigus eksisteerib. Hoia kristalli seal täpselt nii kaua, kui haigus on tervendatud. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SININE KVARTS, Kristallid, looduslik, sinine kvarts looduslik, põhi, feng shui, stressi leevendamine, stress, kolmas silm, kurgutšakra, kopsud, b-vitamiin, astma, unetus, hea uni, harmoonia, keskendumine, õppimine, inglite võrgustik, kodu, stressi vabastamine, mediteerimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja