SODALIIT

  • 11.90€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT päikeseratas 30 mm
  • Saadavus: Laos


Päikeseratta sümboli tähendus - Päikeserattad sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega lõppu. Selle kuju keskel on auk, mis sümboliseerib iidseid teadmisi ja aitab päikeseratta kristallil energiaid filtreerida. Igal kristallil on omad tervendavad omadused ja need kõik mõjuvad erinevalt. Päikeseratta kuju aitab tervendada kiirelt, aidates negatiivsel energial väljuda läbi selle keskel oleva augu ja omakorda kristall ise aitab asendada selle positiivse energiaga. Päikeserattad saavad energiat päikese valguse käest ja sealt tuleneb ka selline nimetus.

SODALIIT on üks enimtuntud intuitsiooni tugevdamise kristalle üle kogu maailma. Sodaliidile on omapärane tumesinine värvus, millest jookseb läbi valge muster. Sodaliiti leidub peamiselt Kanadast, Rumeeniast ja ka Indiast. Sodaliit on üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul.

Sodaliidi päikeseratta kandmine talismanina aitab:

- Sodaliit vabastab ennekõike sinu eeterkehast stressi ja aitab vabastada ükskõik millise energiaga ning allikaga stressi. Sodaliit peale seda avab sinu eeterkeha tervenemisele ja seejärel hakkab see tööd tegema sinu intuitsiooni tugevdamise suunas.

- Sodaliit tervendab stressi, depressiooni, ülemõtlemist, ärevustunnet, ärevushäireid, kurbust, pidevat negatiivsust, melanhooliat ja see aitab lõpetada elule allaandmise.

- Tervendamise eesmärgil kanna Sodaliidi päikeseratast ka siis, kui soovid tervendada lümfisüsteemi.

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

AUTO Riputage Sodaliidi päikeseratas autosse, kui te soovite, et Inglid oleksid teiega auto juhtimise ajal kaasas. Sodaliit avab Inglite kaitse autole, et õnnetusi ära hoida. Sodaliit võiks koos olla mõne teise kaitsva päikeserattaga, nagu näiteks Gagaadi, Tiigrisilma, Musta Turmaliini või Püriidi päikeserattaga.

UNENÄOPÜÜDJA Riputage Sodaliidi päikeseratas unenäopüüdja külge, kui soovite läbi une prohvetlikke visioone saada, intuitsiooni tugevdada ja Inglitega tugevamas kontaktis olla.

Sodaliidi päikeseratta kandmine aitab tervendada KOLMANDAT SILMA. Sodaliit on kõige enam seotud kuuenda Tšakraga, milleks on Kolmanda Silma Tšakra. Sodaliit aitab avada intuitsiooni pealt tugevad blokaadid, mis ei lase sellel areneda. Sodaliit on see kristall, millest alustada võiksid, kui tunned, et sa ei suuda enda sisetunnet usaldada või sa ei suuda mõista, mida sulle öelda üritatakse.
Tehniline
Mõõdud Päikeseratta läbimõõt on 3 cm ja ava läbimõõt on 0,8 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, päikeseratas, sodaliit päikeseratas, stress, intuitsioon, kolmas silm, lümfid, depressioon, ärevushäire, auto kaitse, inglite kaitse, prohvetlikud visioonid, unenäopüüdja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja