SODALIIT

  • 14.10€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT elevant võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


SODALIIT on loogilise mõtlemise, intuitsiooni arendamise ja keskendumise kristall. Sodaliit on kristall, millel on oskus intuitsiooni tugevdada. See võiks igalühel olla üks esimesi kristalle, mis aitaks intuitsiooni tugevdada ja spirituaalsesse maailma edasi liikuda. Sodaliit vabastab erinevaid blokaade, mis ei lase sul intuitiivne olla.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Elevant sümboliseerib head õnne, jõukust ja küllust.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Sodaliidi elevant sobib laste võtmehoidjaks. Seda sellepärast, et Sodaliidi elevandil on oskus leevendada hirme. See aitab üksinda kodus olemise probleemist lahti saada, aitab lapsel turvaliselt end tunda ja aitab lapsel paremat sidet koduga luua.

- Sobib lastele ka sellepärast, et see aitab paremini õppida. Sobib koolis kaasaskandmiseks ja seda võib isegi koolikoti külge riputada.

- See võtmehoidja sobib selle perekonna ukse külge, kes soovib stressi, närvilisust, üliemotsionaalsust ja pinget majapidamisest eemale juhtida.

- Sodaliidi elevant on eriliselt kasulik nendele kodudele, kelle välisuks asub Põhja või Loode ilmakaares. Sodaliidi elevant aitab selle ukse võtmekimbu kaudu tuua majja head ärilist õnne. Peale ärilise õnne oskab just selles ilmakaares Sodaliidi elevant leevendada kogu perekonna stressi ja pinget.

Sodaliidi elevandi võtmehoidjat kingitakse, kui soovitakse teisele inimesele anda raskel eluperioodil tuge. Sodaliidi elevant aitab perekonna rasket olukorda lahendada ja kurbuse asemel rõõmu tuua.

AUTO VÕTMELE

- Auto võtmete küljes hoia Sodaliidi elevanti siis, kui sa soovid paremini autot juhtima hakata. Sobib kinkida neile, kes on just äsja juhiload saanud või kes saavad enda esimese auto. Kanna seda auto võtmete küljes, et roolis olles rohkem liiklust jälgida ning märgata ohtlike olukordi enne nende reaalset tekkimist. Sodaliit aitab liiklusmärke selgeks õppida ja liiklusseadusest kinni pidada.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tselestiit geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Sodaliidist. Tselestiit aitab võimendada ja taaselustada Sodaliidi energiat.
Tehniline
Mõõdud ca 4*3*0,7 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Väeesemed, võtmehoidja, sodaliit võtmehoidja, sodaliit elevant võtmehoidja, põhi, loe, äriline edu, stress, õppimine, liiklus, autoga sõitma õppimine.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja