SODALIIT

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


SODALIIT on loogilise mõtlemise, intuitsiooni arendamise ja keskendumise kristall. Sodaliit on kristall, millel on oskus intuitsiooni tugevdada. See võiks igal ühel olla üks esimesi kristalle, mis aitaks intuitsiooni tugevdada ja spirituaalsesse maailma edasi liikuda. Sodaliit vabastab erinevaid blokaade, mis ei lase sul intuitiivne olla.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Sodaliidi võtmehoidja on väga kasulik selle kodu võtmete küljes hoidmiseks, kus soovitakse majja rohkesti rahu ja stressi leevendust tuua. Sodaliit maandab pingelist energiat ja kui see on kodu võtmete küljes, siis kaitseb see kodu selle energia eest.

- Ideaalne võtmehoidja sellele kodu uksele, mis asub Põhja ilmakaares. Sodaliit on Põhja ilmakaare kristall, mis aitab tänu sellele välisuksele majja tagada rahu, vabastada kodust stressi ja tuua ka ärilist õnne sinna perekonda.

- Sodaliit on väga kasulik lapse võtme küljes hoimiseks. See on kristall, mis soodustab kodu austamist, soovi kodus üksi olla ja leevendades hirmusid üksinda olemise ees. Seda on kasulik kanda ka koolis kaasas või hoopis koolikoti küljes hoidmiseks. Seda sellepärast, et Sodaliidil on oskus aidata lapsel õppida ja tugevdades tema mälu.

Sodaliidi võtmehoidjat kingitakse, kui on soov perekonnale rahu ja heaolu soovida. Kingitakse koolitee alustamise ja ka lõppemise puhul. Seda kõike sellepärast, et Sodaliidiga anda edasi tarkust ning tarkuse õiget rakendamist.

AUTO VÕTMELE

- Sodaliiti hoia autovõtmete küljes sellepärast, et enda autosõidu paanikat/närvilisust ja hirmu maandada. See võtmehoidja on neile, kes kardavad liigelda ja on näiteks sunnitus autoga sõitma või alles õpivad autoga liiklema. Sodaliit aitab rahustada ja põhjendamatut hirmu taandada.

- Sodaliit aitab keskenduda autoga sõitmisele ja liikluse jälgimisele. See muudab sind autot juhtides tasakaalukamaks ja see takistab sind tegemast äkilisi liigutusi teel olles.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tselestiit geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Sodaliidist. Tselestiit aitab võimendada ja taaselustada Sodaliidi energiat.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Väeesemed, võtmehoidja, sodaliit võtmehoidja, tarkus, rahu, kodu, sõitma õppimine, hirm auto juhtimise ees, põhi, õppimine, stress.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja