SODALIIT

  • 11.90€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT suletud kinnitusega ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


SODALIIT on üks enimtuntud intuitsiooni tugevdamise kristalle üle kogu maailma. Sodaliidile on omapärane tumesinine värvus, millest jookseb läbi valge muster. Sodaliiti leidub peamiselt Kanadast, Rumeeniast ja ka Indiast. Sodaliit on üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul.


Sodaliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

Sodaliit on see kristall, mida ma soovitan kõigile, kes alustavad kristallide maailma tulemisega ja ka neile, kes soovivad alustada enda intuitsiooni tugevamaks muutmist. Sodaliit vabastab blokaadid, et teised kristallid üldse sinu Aurasse suudaksid tulla - eriti intuitsiooni kristallid. 

- Sodaliit aitab mõista spirituaalsuse tõde, mis see on, milline on maailm, mis on meie ümber, aga mis on nähtamatu. Sodaliit aitab mõista Inglite olemasolu, hingede rändamist ja eelmisi elusid. Sodaliit on seotud kõige sellega, mis on seotud intuitsiooni, energiate, Auraga ja spirituaalsusega. Seda kristalli talismanina kandes aitab see avada sinu hinge õppimisele ja enda vaimse keha tunnetamiseni. Sodaliit avab intuitsiooni arengule ja tugevaks muutmisele. 

- Seda kristalli talismanina kandes aitab see sisemist rahu tuua, aidates leevendada ärevustunnet ja pidevalt pinges olemist. Sodaliit toob leevendust ükskõik millisele negatiivsele emotsioonile sinu sees. Sodaliit kuulub ühtede peamiste kristallide hulka ja nendel kristallidel on tavaliselt olemas väga palju universaalseid vägesid. Sodaliit võiks kindlasti olla üks esimesi kristalle.

- Sodaliit on sportlaste kristall, see aitab jaksu säilitada ja pühendada treeningutele nii, et alla ei antaks. 

- Kristall, mis aitab suurendada loogilist mõtlemist. Seega on see väga kasulik väikelastele, koolilastele ja ka tudengitele, kellel on vaja pidevalt õppimises olla. Sodaliit aitab kõige paremini edukas olla reaalainetes.

- Sodaliit aitab elu näha positiivsemalt ehk näha pigem, et klaas on pooleldi täis, mitte pooleldi tühi. Sodaliit aitab näha, et igale olukorrale on lahendatav situatsioon ja kõik on muudetav. 

- See aitab avada selgeltkuulmise ande, kui see on sündides ja saatuse poolt kaasa antud. Selgeltnägemine ei ole intuitsioon, vaid on kõrgema astme teadlikus ja oskus energiaid lugeda, mis ei ole inimese endaga seotud. Need anded on ette määratud, neid ei saa tekitada, aga kui need on olemas, siis need saavad avaneda läbi kristallide.

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada. Aidates sinu Auras avada vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Sodaliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
Ainevahetusega seotud probleemid, diabeet ehk suhkruhaigus ja vitamiinide kehv omastamine. Konkreetselt abistab Sodaliit Kaltsiumi omastamisele kaasa.

Sodaliiti kasutatakse kaalu alandamiseks ja selle kasvu pidurdamiseks, kui seda kanda talismanina. Sodaliit aitab peatada liigsöömise ja aitab enda isude üle kontrolli saavutada. Samas peetakse seda ka hormoonide tasakaalustajaks, mis omakorda aitab kehakaalu kontrolli all hoida. 

- Aitab lümfivähi või lümfi probleemide tervendamiseks.

KOLMAS SILM

Sodaliit on kõige enam seotud kuuenda Tšakraga, milleks on Kolmanda Silma Tšakra. Sodaliit aitab avada intuitsiooni pealt tugevad blokaadid, mis ei lase sellel areneda. Sodaliit on see kristall, millest alustada võiksid, kui tunned, et sa ei suuda enda sisetunnet usaldada või sa ei suuda mõista, mida sulle öelda üritatakse. 
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sodaliit kõige enam AMBURIT. Sodaliit on Amburite kristall, mis ennekõike aitab leevendada Amburite stressi. Sodaliit tasakaalustab Amburit ja annab talle oskuse õigeid ning valesid sõpru ära tunda. Amburid on iseloomult lahked, kuid tihtipeale jagavad endast liiga palju ära ja ei oska valede inimeste puhul piiri pidada. Lisaks sellele on Sodaliit toetav kristall analüüsivõime tugevdamiseks. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, hõbe, ambur, intuitsioon, intuitsiooni arendamine, spirituaalsus, elu mõistmine, rahu, stressi leevendamine, ärevustunne, sportlane, treeningud, kaalu alandamine, hormoonid, õppimine, kolmas silm, selgeltkuulmine, lümfid, lümfivähk, diabeet, ainevahetus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja