SODALIIT

  • 16.20€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT täpp kõrvarõngad (hõbe 925) 8mm
  • Saadavus: Laos

  

 SODALIIT on üks enimtuntud intuitsiooni tugevdamise kristalle üle kogu maailma. Sodaliidile on omapärane tumesinine värvus, millest jookseb läbi valge muster. Sodaliiti leidub peamiselt Kanadast, Rumeeniast ja ka Indiast. Sodaliit on üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul. Sodaliit on oma loomuselt tume- kuni helesinine kristall, mille seest jooksevad läbi ka valged laigud või triibud. See sama valge osa selles kristallis on Valge Kaltsiit. Sodaliit on kristall, mis aitab sinus avada peidetuid spirituaalseid andeid nagu näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgeltnägemine või telepaatilisi oskuseid ja seda siis, kui need loomulikult on eelmiste eludega välja teenitud.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

SODALIIDI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Sodaliit tervendab Kolmanda Silma Tšakrat, aidates sealt eemaldada ka väga tõsiseid energiablokaade, mis on aastaid seal juba eksisteerinud. Seega, kui tunned, et sinu intuitsioon veab sind alt, sa ei suuda kuidagi leida seda "õiget" teed spirituaalsemaks muutumiseks, pendeldamine ei tule kõige paremini välja või sul tulevad pidevalt valed vastused, siis Sodaliit on sinu kristall. Mina soovitan kõigil alustada Sodaliidiga, kuna see aitab nende probleemide puhul. 

- Sodaliit aitab närve rahustada, leevenda kogu keha pingeid ja aitab lahti saada ka täiesti põhjendamatudest hirmudest. Eriti nendest hirmudest, mis on seotud tulevikuga ja hakkama saamisega.

- Aitab avada loomingulisi andeid, suurendab loomingulisust ja aitab jõudu juurde anda kõigile neile, kes tegelevad kunstiga, näitlemisega, laulmisega või mõne teise loomingulise erialaga. 

- Avab visioonide nägemise, aitab unenägusid tõlgendada ja Ingleid unes näha. Sodaliiti pikaajaliselt kandes aitab see avada sinu ülemisi Tšakraid, mis omakorda avavad tee unenägudeni ja Ingliteni. Sodaliit on igapäevaseks kandmiseks väga kasulik, aidates sul Inglite poolt saadetud numbreid ja märke näha ning neid enda jaoks lahti tõlgendada. 

- Sodaliit on kasulik ka väga tugeva intuitsiooniga inimestele. Kui see on vabastanud Kolmanda Silma pealt energiablokaade, siis see hakkab vaikselt teadmisi tooma, mis on seotud selle elu ülesandega. Kui seda kõrvarõngastena kanda, siis see avab Kolmanda Silma kohal oleva Inglite portaali ehk energiakanali, mis omakorda annab Inglitele võimaluse läbi une sinu selle elu ülesannet ning kohustusi sulle tutvustada. 

- Sodaliidi kandmisel aitab see sul tõega leppida, valusate teadmistega leppida ja kriitikat paremini taluda. 

- Kristall, mis aitab õppida ja iseennast arendada täpselt sellises suunas nagu sa seda soovid. Kanna Sodaliidi kristalli sellel perioodil, kui sul on käsil õpingud. Sodaliit on väga kasulik enda eriala õppimisel, kui ka koolilastele kooli teadmiste omastamisel. Sodaliit aitab keskenduda ja see tugevdab mälu. 

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista, aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada. Aidates sinu Auras avada vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada. 

RAVITSEMINE

Sodaliit ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Tervendab meeleolukõikumisi, stressi, närvilisust, kurbust, melanhooliat ja üleüldist negatiivsust.

Ainevahetusega seotud probleemid, diabeet ehk suhkruhaigus ja vitamiinide kehv omastamine. Konkreetselt abistab Sodaliit Kaltsiumi omastamisele kaasa.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sodaliit kõige enam AMBURIT. Sodaliit tugevdab Amburi intuitsiooni ja õpetab talle enda sisemist häält kuulama. Lisaks sellele tugevdab see sisetunnet ja aitab valedel informatsioonidel ära kaduda, mis segadust tekitab.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, hõbe, kõrvarõngad, ambur, intuitsioon, spirituaalsus, intuitsiooni usaldamine, intuitsiooni tugevdamine, kolmas silm, põhjendamatud hirmud, tuleviku pärast muretsemine, rahu, loomingulisus, näitlemine, kunst, eluülesanne, inglite kanal, enda elu mõistmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja