SODALIIT

  • 12.70€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT käekett (pärl 4 mm)
  • Saadavus: Laos


SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad valget värvi mustrid. See sama valge osa selles kristallis on Valge Kaltsiit. Sodaliidi seest võib leida ka punakas-pruune laike või täppe. Sodaliidi sinine värvus on üldiselt sügav ja kohati tuleb sellest välja ergemat värvi. Sodaliit on üks põhilisi kristalle, mida peaks kindlasti iga kristalliarmastaja enda ellu tooma. Lisaks selle on ta üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul. Sodaliit aitab sind ennast teiste kristallide väeks ette valmistada. Eriti siis, kui nendeks kristallideks on intuitsiooni tugevdavad, Inglitega kontakteeruvad ja unenägusid toovad kristallid. Sodaliit on kristall, mis aitab sinus avada peidetuid spirituaalseid andeid nagu näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgeltnägemine või telepaatilisi oskuseid ja seda siis, kui need loomulikult on eelmiste eludega välja teenitud.


Sodaliit koosneb magneesiumist ja kaltsiumist. See on Sodaliidi füüsiline koostisosa. Kuid lisaks sellele on Sodaliidi sees peidus meeletult võimas vägi, mis aitab meid igatühte erineval tasandil. Peamiseks Sodaliidi leiupaigaks on Brasiilia, kuid seda kaevandatakse ka Indias, Prantsusmaal, Namiibias, Rumeenias, Venemaal ja näiteks ka Gröönimaal.

SODALIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Suurendab loogilist mõtlemisviisi, aitab analüüsida ja tugevdab õppimise tahet. Sodaliidi käeketti võib koos kanda Apatiidiga või Oranži Kaltsiidiga sama eesmärgi tugevdamiseks. Sobib sellel eesmärgil kandmiseks nii lapsel kui ka töötaval või õppival täiskasvanul.

- Sodaliit on üks esimene spirituaalsust suurendavaid kristalle, mida võiks kanda siis, kui soovitakse esimest korda elus enda intuitsiooniga tegelema hakata ja end spirituaalselt arendama asuda. Sodaliit eemaldab Auras olevad blokaadid, mis ei lase teistel intuitsiooni kristallidel tööd teha. Sodaliit võiks koos olla teiste selgeltnägemise ja intuitsiooni käekettidega, et need saaksid tõhusamalt Auras oma tööd teha.

- Sodaliit eemaldab närvilisuse, rahustab ja võib olla kohati ka liiga rahustav. Seega soovitan rahustamise eesmärgil Sodaliiti kanda vaid neil, kes tunnevad, et nad tõesti vajavad maandavat väge end rahustamiseks. Vastasel juhul võib Sodaliit väga uniseks muuta.

- Sodaliit õpetab inimese hingele seda, et elada ei tohiks mitte kunagi nii, et keegi teine sellepärast peaks kannatama. Kui Sodaliit on sinu elus, sa kasutad ja kannad seda kristalli, siis see muudab sind paremaks inimeseks. Sodaliit aitab sul endal märgata, kus sa millelegi või kellelegi liiga teed. Kui sa seda märkad, siis Sodaliit aitab sul lõpetada sellise käitumisviisi. Väga kasulik kristall spirituaalses mõttes, see aitab sul elada paremat elu. 

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit aitab esile tuua kinni jäänud loomingulise ande. Kui sul on selline tunne, et sa oled loominguline, artistlik, kuid sa ei oska seda lihtsalt väljendada. Sodaliit aitab selle välja tuua ja eriti aitab see neid, kes hilisemas eas soovivad end loominguliselt arendada. Sodaliit aitab esile tuua varjatud andeid. 

- Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada. Aidates sinu Auras avada vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada. 

RAVITSEMINE

Soovitan kanda Sodaliidi käeketti, kui soovite eeterkehas ravitseda kaltsiumi puudulikkust, ravitseda ägedat unehäiret või kui anda käes olevatele lihastele nii-öelda "valu vaigistit". Sodaliit mõjub käes olevatele lihastele väga rahustavalt ja võib aidata siis, kui käed pidevalt valutavad või on nii-öelda "närvilised".

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sodaliit kõige enam AMBURIT, aidates Amburil leida üles endas peituva salapärase ande, mis on saatuse poolt talle kingitud. Sodaliit on Amburite kristall, mis ennekõike aitab leevendada Amburite stressi. Sodaliit tasakaalustab Amburit ja annab talle oskuse õigeid ning valesid sõpru ära tunda. Amburid on iseloomult lahked, kuid tihtipeale jagavad endast liiga palju ära ja ei oska valede inimeste puhul piiri pidada. Lisaks sellele on Sodaliit toetav kristall analüüsivõime tugevdamiseks. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, käeketid, õppimine, analüüsimine, maandamine, stressi eemaldamine, rahustamine, spirituaalse energia suurendamine, intuitsioon, selgeltnägemine, intuitsiooni tugevdamine, väeesemete võimendamine, kaltsium, käed, lihased, unehäired, ambur

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja