SODALIIT

  • 0.90€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SODALIIT stimuleerib loogilist ja ratsionaalset mõtlemist, suurendab vastupanu ja on üks vajalikumaid intuitsiooni kristalle. Sodaliit on üks parimaid kristalle, mis avab kolmanda silma, et seejärel saaks igasugune vaimne areng pihta hakata. Sodaliidi kasutamine intuitsiooni avamisel omab suurt rolli, kuna see aitab teistel sinistel selgeltnägemise kristallidel oma tööd paremini ja kiiremini teha. Aitab esineda võõraste inimeste ees ja julgustab tõde välja rääkima. Sodaliit aitab mõista meie tõelist annet ja eemaldab igasugused hirmud, mis ei lase meil ennast maksimaalselt teostada. Sodaliidi kaasas kandmine suurendab ausust ja truudust (sobilik armastuse komplektidesse lisamiseks, eriti hea koos Sinise Topaasiga). Sodaliit aitab erimeelsuseid lahendada, kompromisse saavutada põikpäisete inimestega ja eemaldab igasuguse "kiusu energia". Sodaliiti kasutatakse vanade majade, ebameeldiva minevikuga kodude või surnud hingede kinnijäämise puhul. Sodaliidist moodustatakse igasse tuppa "sõnumi edastaja", asetades kausi või mõne teise anuma sisse paaritu arv kristalle. Selline seadistamine aitab ebavajalikud ja ebameeldivad energiad avada. Et puhastada kodu aurat kurjusest, peab kindlasti toas olema selleks Mäekristalli. Sodaliit peatab ahistamise ja igasuguse seksistliku käitumise. Kandke Sodaliiti, et kaitsta ennast selliste inimeste eest.


Sodaliit ja lapsed - Sodaliit ühendab lapsi vanavanematega. Selleks, et see ka toimiks, tuleb kaks sodaliidi tükki hoida lapse padja all kaks nädalat ning seejärel kinkida üks sellest vanavanemale.

Sodaliit suurendab loogilist mõtlemist ja seega on kasuks õppimisel, sama toimega on ka Roheline Fluoriit.

RAVITSEMINE Diabeet, veresoonte lupjumine, lümfi vähk, seedimist kiirendav, stress, depressioon, ärevushäired, lümfid.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Isikliku jõu suurendamine - Kombineerige Sodaliit Skolessiidiga ja kandke neid endaga kaasas. Need kristallid tõstavad spirituaalset energia taset ja aitavad rasketes olukordades enda mõtetega muuta see olukord kergemaks ning kiirendada inglite abistamist.

Kontakt kadunud hingedega läbi une - Asetage padja alla (voodi kõrval võivad olla samalajal teised kristalli komplektid) Sodaliit koos Skolessiidiga. Enne uinumist mõelge inimese peale, kellega soovite kontakteeruda ning selle saatel uinuge, nii te laste endaga läbi une kõneleda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Kristallid, poleeritud, inglid, ennustamine, lümfid, diabeet, minevik, unenäod, intuitsioon, visioonid, ausus, truudus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja