SODALIIT

  • 7.20€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT süda
  • Saadavus: Laos


Südame sümboli tähendus:


Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.


SODALIIDI südame sümbol aitab saavutada järgmist:

-Sodaliidi süda aitab väikelastel arendada oma intuitsiooni, anda neile jõud enda arvamust välja öelda ja seda ka vanematele inimestele selgeks teha.

- Tugevdab intuitsiooni, mis on seotud enda armastatud inimeste tunnete mõistmisega ja arendab ka nende vahelist telepaatiat.

- Sodaliit on väga heaks õppimise kristalliks, aidates kaasa kunstilistes või muusikaga seotud ettevõtmistes edukas olla.

- Väga hea kristall suhtes olevatele inimestele, aidates lõpetada pidevad vaidlused, nääklemised, kiusamise ja üleolevuse. Aitab selle kandjal mõista, et selline suhtlemise taktika ei ole edasiviiv ja samalajal kaitstes selle kandjat partneri kiusamise eest.

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada. Aidates sinu Auras avada vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada. 

RAVITSEMINE

Sodaliit tugevdab immuunsust, tervendab unehäireid (eriti väikelastel), tugevdab metabolismi ja seedimist (eriti väikelastel).

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.
Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, ripats, süda, südame talisman, sodaliit süda, kunst, muusika, õppimine, intuitsioon, enese kehtestamine, vaidlused, telepaatia, immuunsus, seedimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja