SODALIIT

  • 7.20€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT süda ripats
  • Saadavus: Laos

SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad valget värvi mustrid. See sama valge osa selles kristallis on Valge Kaltsiit. Sodaliidi seest võib leida ka punakas-pruune laike või täppe. Sodaliidi sinine värvus on üldiselt sügav ja kohati tuleb sellest välja ergemat värvi. Sodaliit on üks põhilisi kristalle, mida peaks kindlasti iga kristalliarmastaja enda ellu tooma. Lisaks selle on ta üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul. Sodaliit aitab sind ennast teiste kristallide väeks ette valmistada. Eriti siis, kui nendeks kristallideks on intuitsiooni tugevdavad, Inglitega kontakteeruvad ja unenägusid toovad kristallid. Sodaliit on kristall, mis aitab sinus avada peidetuid spirituaalseid andeid nagu näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgeltnägemine või telepaatilisi oskuseid ja seda siis, kui need loomulikult on eelmiste eludega välja teenitud.

Sodaliit koosneb magneesiumist ja kaltsiumist. See on Sodaliidi füüsiline koostisosa. Kuid lisaks sellele on Sodaliidi sees peidus meeletult võimas vägi, mis aitab meid igatühte erineval tasandil. Peamiseks Sodaliidi leiupaigaks on Brasiilia, kuid seda kaevandatakse ka Indias, Prantsusmaal, Namiibias, Rumeenias, Venemaal ja näiteks ka Gröönimaal.


Südame sümboli tähendus:


Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.


SODALIIDI südame sümbol aitab saavutada järgmist:

-Sodaliidi süda aitab väikelastel arendada oma intuitsiooni, anda neile jõud enda arvamust välja öelda ja seda ka vanematele inimestele selgeks teha.

- Tugevdab intuitsiooni, mis on seotud enda armastatud inimeste tunnete mõistmisega ja arendab ka nende vahelist telepaatiat.

- Sodaliit on väga heaks õppimise kristalliks, aidates kaasa kunstilistes või muusikaga seotud ettevõtmistes edukas olla.

- Väga hea kristall suhtes olevatele inimestele, aidates lõpetada pidevad vaidlused, nääklemised, kiusamise ja üleolevuse. Aitab selle kandjal mõista, et selline suhtlemise taktika ei ole edasiviiv ja samalajal kaitstes selle kandjat partneri kiusamise eest.

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada. Aidates sinu Auras avada vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada. 

RAVITSEMINE

Sodaliit tugevdab immuunsust, tervendab unehäireid (eriti väikelastel), tugevdab metabolismi ja seedimist (eriti väikelastel).

- Sodaliit on väga heaks tervenduskristalliks neile, kes ei suuda mitte millelegi keskenduda, kellel on pearinglused, kehv enesetunne pea pärast, kellel on peavalud ja mäluprobleemid. Sodaliit aitab tervendada peaga, mäluga ja ajuga seotud terviseprobleeme eeterkeha tasandil. 

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.
Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, ripats, süda, südame talisman, sodaliit süda, kunst, muusika, õppimine, intuitsioon, enese kehtestamine, vaidlused, telepaatia, immuunsus, seedimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja