SODALIIT

  • 12.80€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT kilpkonn võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


SODALIIT on loogilise mõtlemise, intuitsiooni arendamise ja keskendumise kristall. Sodaliit on kristall, millel on oskus intuitsiooni tugevdada. See võiks igal ühel olla üks esimesi kristalle, mis aitaks intuitsiooni tugevdada ja spirituaalsesse maailma edasi liikuda. Sodaliit vabastab erinevaid blokaade, mis ei lase sul intuitiivne olla.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Kilpkonn 
sümboliseerib väga kõrget iga, seda sellepärast, et Kilpkonnad elavad väga kaua. Seda peetakse kõrge ea, ilusa elu, tervise kaitse ja tasakaalu sümboliks. Kilpkonna sümbol aitab enesekindlalt ühes suunas liikuda ning oma soove ja ambitsioone täide viia, ilma alla andmata. Kilpkonna sümbol toob head materiaalset õnne ja seega kombineerides seda õigete kristallidega, aitab seda kõike veelgi rohkem saavutada. Kilpkonnad loovad kodu seal, kus nad on ja seega õpetavad ka meid elama hetkes ja nautima hetke, kus me viibime.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Hoia Sodaliidi kilpkonna kodu võtmete küljes, kui sa soovid enda perekonda ja majja rahu tuua. Sodaliit on meeli rahustava toimega ja kui seda hoida just kodu võtmete küljes, siis see aitab kodust stressi leevendada. Kaisteb stressi eest, mis võiks koju pääseda.

- Sodaliidi kilpkonna võtmehoidja aitab perekonda tuua kauapüsivaid suhteid. See tähendab seda, et Sodaliidi kilpkonnal on oskus ühendada perekonda ja perekonda koos hoida.

- See võtmehoidja sobib väga hästi lapsele, kes käib koolis. Sodaliidi kilpkonna võtmehoidjat kaasas kandes aitab see lapsele loogilist mõtlemist tuua ja aitab tal koolis tundide ajal keskenduda. Seda sellepärast, et tavaliselt võtmeid hoitakse ikka enda läheduses ja kui kristallid on sinu juures, siis need töötavad sinuga.

AUTO VÕTMELE

- Sodaliidi kilpkonna võtmehoidja on auto võtmete küljes kasulik siis, kui soovitakse rohkem keskenduda autosõidule. See on kasulik neile, kes ei suuda tähele panna teele tulevaid loomi või kes on liikluses veidi impulsiivsed.

- See võtmehoidja on täpselt neile, kes soovivad vähem niiöelda pisiavariisi ja auto mõlkimisi teha. Kellel on pidevad probleemid sellega, et ta ise põhjustab liigeldes probleeme, siis see väeese aitab lisaenergiat anda selle lahendamiseks.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tselestiit geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Sodaliidist. Tselestiit aitab võimendada ja taaselustada Sodaliidi energiat.
Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Väeesemed, võtmehoidja, sodaliit võtmehoidja, sodaliit kilpkonn, õppimine, kodune stress, perekonna läbisaamine, auto

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja