SODALIIT

  • 1.20€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SODALIIT on tumesinine kristall, mille seest jooksevad läbi valged laigud. Sodaliit pärineb peamiselt Brasiiliast, aga seda leidub ka Rumeeniast ja Gröönimaalt. Sodaliit on peamiselt seotud intuitsiooni arendamisega, selgeltnägemise annete avamisega ja spirituaalse energia tõstmisega. Sodaliit julgustab end avama, ennast arendama, spirituaalse maailmaga tegelema ja mõistma, et me elame kahes maailmas korraga, milleks on spirituaalne ja materiaalne. Sodaliiti kasutatakse Kolmanda Silma Tšakra tervendamiseks, mille tervis on ülioluline selleks, et inimese hing oskaks endaga seotud asju ette näha ja tajuda ohtu, kui see lähedal on.


Lihvimata kristalle on kõige mugava kasutada enda kodu, taimede või kristallikomplektide energeetika tõstmiseks ja seega on nendest saanud võimsad Feng Shui elemendid.

FENG SHUI

Sodaliit kannab endaga kaasas vee-elementi, mis sobib ideaalselt kodu Põhjapoolsesse piirkonda. Põhi on seotud karjääri, tööga, isikliku saavutusega ja eduga. Sodaliidi kristalli hoidmine kodu Põhja piirkonnas aitab sealseid energiaid tasakaalustada ning tuua sinna positiivset jõudu, mis omakorda toob majja karjääriga seotud edu. Kui perekonnal läheb materiaalselt ja tööalaselt viltu, siis tuleks esmalt alustada enda kodu energeetika puhastamise ning korda seadmisega. Sodaliidi kristalli võib asetada mõne külluse taime mullapalli peale või lillepoti sisse, kuna taimed aitavad kristallidel võimsamalt tööd teha ja vastupidi. Sodaliit sobib kokku sulgvõhuga või bonsai viigipuuga, mis omakorda soovivad veeelemendi kristalli kõrvale, et võimalikult palju edu majja tuua.

LASTETUBA

Sodaliidi kristall aitab julgustada lapsi edukamalt õppima ja lähendada neid perekonnaga. Selleks Sodaliidi võime jaoks oleks hea, kui Sodaliidi kristallid on lapse magamistoas, kas õppekristallidega, stressi leevendavate kristallidega koos või eraldiseisvalt selles ruumis. Sodaliit aitab perekonnaga paremini läbi saada ja loob lapse sisse koostöö soovi ning koosolemise vajaduse.

INTUITSIOONI ARENDAMINE

Kõige lihtsam viis lihvimata kristalle kasutada enda intuitsiooni tugevdamiseks ja arendamiseks on see, kui hoida neid võimalikult lähedal enda voodile. Selleks soovitan aluse leida, millele hakkate tasapisi intuitsiooni kristalle lisama. Sodaliit võib olla esimeseks kristalliks sellel alusel, kuna see aitab eemaldada blokaadid, mis Kolmandal Silmal võib olla.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Kristallid, looduslik, feng shui, põhi, veeelement, sulgvõhk, edu, töö, karjäär, isiklik saavutus, kolmas silm, selgeltnägemine, bonsai, viigipuu, lapsed, õppimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja