SODALIIT

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos

SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad valget värvi mustrid. See sama valge osa selles kristallis on Valge Kaltsiit. Sodaliidi seest võib leida ka punakas-pruune laike või täppe. Sodaliidi sinine värvus on üldiselt sügav ja kohati tuleb sellest välja ergemat värvi. Sodaliit on üks põhilisi kristalle, mida peaks kindlasti iga kristalliarmastaja enda ellu tooma. Lisaks selle on ta üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul. Sodaliit aitab sind ennast teiste kristallide väeks ette valmistada. Eriti siis, kui nendeks kristallideks on intuitsiooni tugevdavad, Inglitega kontakteeruvad ja unenägusid toovad kristallid. Sodaliit on kristall, mis aitab sinus avada peidetuid spirituaalseid andeid nagu näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgeltnägemine või telepaatilisi oskuseid ja seda siis, kui need loomulikult on eelmiste eludega välja teenitud.


Sodaliit koosneb magneesiumist ja kaltsiumist. See on Sodaliidi füüsiline koostisosa. Kuid lisaks sellele on Sodaliidi sees peidus meeletult võimas vägi, mis aitab meid igatühte erineval tasandil. Peamiseks Sodaliidi leiupaigaks on Brasiilia, kuid seda kaevandatakse ka Indias, Prantsusmaal, Namiibias, Rumeenias, Venemaal ja näiteks ka Gröönimaal.


Poolkuu sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest on poolkuu valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


SODALIIT poolkuu sümboolikaga:

- Sodaliit saab poolkuu sümboolikaga väga erilise võime, kuna Sodaliit on seotud üleüldse Kuu maagiatega, siis poolkuu annab sellele jõu ja väe rituaale teha. See tähendab seda, et Sodaliiti on hea kanda noore kuu loomise ajal või vana kuu tekke ajal. Sodaliit aktiveerub nendel kahel perioodil kõige enam inimese hingega tööd tegema. Noore Kuu loomise ajal aitab Sodaliit tuua selle talismani kandja ellu intuitsiooni, ettekuulutavaid nägemusi ja öösiti prohvetlike nägemusi. Vana Kuu tekke ajal aitab Sodaliit vabastada hinges oleva kurbuse või stressi, mis on tekkinud eelmise ja praeguse Vana Kuu tekke vahel. Seega Sodaliidi poolkuu ripatsit oleks hea kanda pidevalt endaga kaasas või siis ajal, kus ei soovita seda kanda, hoida seda võimalikult lähedal enda voodile.

- Peale Kuu maagia aitab Sodaliidi poolkuu leevendada närvilisust ja rahustada füüsiliselt inimese närvisüsteemi.

- Sodaliit õpetab inimese hingele seda, et elada ei tohiks mitte kunagi nii, et keegi teine sellepärast peaks kannatama. Kui Sodaliit on sinu elus, sa kasutad ja kannad seda kristalli, siis see muudab sind paremaks inimeseks. Sodaliit aitab sul endal märgata, kus sa millelegi või kellelegi liiga teed. Kui sa seda märkad, siis Sodaliit aitab sul lõpetada sellise käitumisviisi. Väga kasulik kristall spirituaalses mõttes, see aitab sul elada paremat elu. 

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit aitab esile tuua kinni jäänud loomingulise ande. Kui sul on selline tunne, et sa oled loominguline, artistlik, kuid sa ei oska seda lihtsalt väljendada. Sodaliit aitab selle välja tuua ja eriti aitab see neid, kes hilisemas eas soovivad end loominguliselt arendada. Sodaliit aitab esile tuua varjatud andeid. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Sodaliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
Ainevahetusega seotud probleemid, diabeet ehk suhkruhaigus ja vitamiinide kehv omastamine. Konkreetselt abistab Sodaliit Kaltsiumi omastamisele kaasa.

Sodaliiti kasutatakse kaalu alandamiseks ja selle kasvu pidurdamiseks, kui seda kanda talismanina. Sodaliit aitab peatada liigsöömise ja aitab enda isude üle kontrolli saavutada. Samas peetakse seda ka hormoonide tasakaalustajaks, mis omakorda aitab kehakaalu kontrolli all hoida. 

- Aitab lümfivähi või lümfi probleemide tervendamiseks.

- Sodaliit on väga heaks tervenduskristalliks neile, kes ei suuda mitte millelegi keskenduda, kellel on pearinglused, kehv enesetunne pea pärast, kellel on peavalud ja mäluprobleemid. Sodaliit aitab tervendada peaga, mäluga ja ajuga seotud terviseprobleeme eeterkeha tasandil. 
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, ripats, poolkuu, sodaliit ripats, sodaliit poolkuu ripats, kuu maagia, stressi leevendamine, närvisüsteem, vana kuu, noorkuu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja