SODALIIT

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos


Poolkuu sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest on poolkuu valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


SODALIIT poolkuu sümboolikaga:

- Sodaliit saab poolkuu sümboolikaga väga erilise võime, kuna Sodaliit on seotud üleüldse Kuu maagiatega, siis poolkuu annab sellele jõu ja väe rituaale teha. See tähendab seda, et Sodaliiti on hea kanda noore kuu loomise ajal või vana kuu tekke ajal. Sodaliit aktiveerub nendel kahel perioodil kõige enam inimese hingega tööd tegema. Noore Kuu loomise ajal aitab Sodaliit tuua selle talismani kandja ellu intuitsiooni, ettekuulutavaid nägemusi ja öösiti prohvetlike nägemusi. Vana Kuu tekke ajal aitab Sodaliit vabastada hinges oleva kurbuse või stressi, mis on tekkinud eelmise ja praeguse Vana Kuu tekke vahel. Seega Sodaliidi poolkuu ripatsit oleks hea kanda pidevalt endaga kaasas või siis ajal, kus ei soovita seda kanda, hoida seda võimalikult lähedal enda voodile.

- Peale Kuu maagia aitab Sodaliidi poolkuu leevendada närvilisust ja rahustada füüsiliselt inimese närvisüsteemi.

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.


Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, ripats, kuu maagia, stressi leevendamine, närvisüsteem, vana kuu, noorkuu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja