SODALIIT

  • 12.50€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT pendel
  • Saadavus: Laos


SODALIIDI kristall on seotud intuitsiooni arendamisega, selgeltnägemise annete võimendamisega, meditatsiooniga, spirituaalsemaks muutumisega ja see on ka väga rahustava toimega. Sodaliit on üks parimaid kristalle, millest saab pendleid valmistada, kuna selle kristalli vägi on juba ennustamisega ja ettenägelikkusega seotud.


RAVITSEMINE

Sodaliidiga saab aktiveerida Kurgutšakrat, Kolmandat Silma ja Kroontšakrat. Sellega saab vaadata nendel Tšakratel olevaid energia blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Saab vaadata nendel kolmel Tšakral olevaid blokaade, kui nende kohal pendel ei soovi hästi tööd teha, siis on probleeme ka intuitiivse arenemisega. Kui pendel teeb terveid ringe Tšakrate kohal, siis õpid ja oled edukas selles, mida teed.

- Kui pendliga aeg-ajalt käia nende Tšakrate pealt läbi, siis tegelikult aitab see avada neid kolme Tšakrat tööle. Tšakrad peavad töötama, kui inimene soovib enda elus areneda ja võimsamaks muutuda.

- Sodaliidiga on võimalik vaadata ka stressienergiat kehas, selleks hoitakse seda vasaku käe kohal ning küsitakse pendli käest: "Näidake mulle stressi energiat", seejärel hakkab pendel tööle. Mida võimsamalt pendel töötab, seda rohkem on stressi kehas.

- Kui Sodaliidi pendlit kasutada küsimuste esitamiseks, siis see samal ajal aitab stressi kehast eemaldada.

- Sodaliidiga on võimalik keha peal pendeldades leida organi, mis on ülekoormuses või ei suuda nii tööd teha, nagu see peaks. Sellel kohal hakkab Sodaliidi pendel väga võimsalt vibreerima.

PROHVETLIKKUS

Sodaliidi pendel on üks parimaid pendleid, mida kasutada sõnumite saamiseks ning tuleviku ja oleviku küsimuste lahendamisel, kuna sellel on oskus need vastused võtta sinu alateadvusest.

- Sodaliidi pendel on universaalne pendel, millega võib ennustada ükskõik milliseid asju ette.

- Sodaliidi pendliga võid küsida nii mineviku, oleviku, kui ka tuleviku kohta.

- Aitab väga hästi vastata spirituaalsetele küsimustele, nagu näiteks: "Kas mulle sobivad Taro kaardid?", "Kas on õige aeg pendeldamist õppima hakata?","Kas on hea, kui ma puhkan õppimisest?" jne.

Sodaliidi pendel võib olla ka esimene pendel, kuna see hakkab väga kiirelt Auraga tööle.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Sodaliidi pendlit oleks hea laadida Tselestiit geoodil koos valge või mõne maagia küünlaga. Maagia küünlaks sobib Sodaliidile Vanilje, Piibelehe või Magnoolia essentsiga küünal.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks on Opaliit, Valge Opaal, Lasuriit, Mäekristall, Azuriit, Küaniit, Ioliit jt.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.
Tehniline
Mõõdud Pendli pikus on 2 cm ja ülemine laius 1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Väeesemed, pendel, sodaliit pendel, ennustamine, pendeldamine, kroontšakra, kolmas silm, kurgutšakra, stress, stressi eemaldamine, tuleviku nägemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja