SODALIIT ja MÄEKRISTALL

  • 24.50€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT ja MÄEKRISTALL käekett (pärl 10 mm)
  • Saadavus: Laos


SODALIIT on intuitsiooni edendaja, spirituaalse energia tooja, selgeltnägemise edendaja, visioonide tugevdaja ja Aura kaitsja. MÄEKRISTALL Sodaliitide vahel aitab tugevdada selle väeeseme mõju ja hoiab Sodaliidi energia tugevamana. 


- Paremal käel kandes see väeese aitab kaitsta selle kandjat teiste inimeste kriitika eest ja suurendab enesekindlust. Sodaliit kaitseb Aurat energia lekete eest ja on kasulik neile, kes soovivad oma intuitsiooni arendada. Sodaliit aitab spirituaalsel informatsioonil Aurasse talletuda ja seda vajadusel ära kasutada. Kandke seda käeketti,  kui soovite pendli käest vastuseid saada, Sodaliit kombinatsioonis Mäekristalliga aitab pendlil alateadvusest informatsiooni kiiremini kätte saada, kui ilma nende kristallideta.

- Vasakul käel kandes see väeese aitab leevendada stressi, pingeid, ärevustunnet ja loob harmoonilise heaolu selle kandja sisse. Sodaliit aitab kaasa eneseväljendamisele ja eriti hästi sobib see neile, kelle töö on seotud kirjutamisega. Sodaliit toob häid hiilgavaid mõtteid ja sõnade lendu ning Sodaliit on tuntud "kirjaniku" kristalli nime all.

Laadige käeketti Mäekristall geoodil aknalaual Kuu ja Päikese valguse käes. Puhastage puhastus viirukitega või rituaalitaimetega paaril korral kuus.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on 19-20 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, MÄEKRISTALL, Ehted, käekett, harmoonia, intuitsioon, kirjanik, kirjutamine, selgeltnägemine, tasakaal, pendel

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja