La Tene meeste käekett STRESSIVABA ELU

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene meeste käekett STRESSIVABA ELU
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud

La Tene meeste käekett STRESSIVABA ELU on spetsiaalselt meestele kandmiseks loodud. Selles väeesemes on kaks kristalli. Üheks kristalliks on Leopardjaspis, mis aitab stressi ja pinget leevendada. Teiseks kristalliks on Tiigrisilm, mis aitab mehe Aurat negatiivsuse eest kaitsta.


Seda väeeset sobib koos kanda erinevate teiste kristallidega. Seda ennekõike sellepärast, et La Tene ehted kannavad endaga sõnumit juba kaasas. Seega teised kristallid ainult toetavad selle ehte energiat.


- See väeese aitab kaitsta meest negatiivsuse, stressi, närvilisuse ja pinge eest. Kui selle kandja on pinges, siis need kaks kristalli aitavad sellest pingest lahti saada. Lisaks aitab see seda kõike eemale hoida ja Aurast välja saata.


-  Leopardjaspis on eriliselt kasulik kristall meestele, kes soovivad enda negatiivsetest mõtetest vabaks saada. See on pessimismi kristall, mis vabastab pessimismi soodustavaid emotsioone. See on äärmiselt kasulik talisman raskeks ajaks, kus on vaja positiivsena end hoida. 


- Leopardjaspis on kristall, mis aitab sinu füüsilisel kehal terveneda ja taastuda. Kasuta seda kristalli taasturavi jaoks ja kanna seda senikaua, kuni sa oled enda tervise murest vabaks saanud. Siis täna seda kristalli ja lase see vabaks vabasse loodusesse, kas siis jõevette või metsaalla.


- Tiigrisilm loob kaitse kõige halva eest, mis Aurasse soovib siseneda.


- Tiigrisilm suurendab füüsilist jõudu, energiat, teotahet, enesehinnangut, eneseväärikust eh enda väärtuste mõistmist, positiivset egoisimi, aitab julgele suhtlemisele kaasa ja takistab enda energia jagamist valedele inimestele.


Seda väeeset soovitan ma laadida Tistriin geoodil (geood on ka pildil), et nende kahe kristalli vägi ära ei kustuks ja need saaksid väga kaua aega Auras korralikult tööd teha. Puhastada ühel korral kuus Salvei suitsuga või Muskuse viiruki suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, STRESSIVABA ELU, tooted, stressivaba elu, stress, närvilisus, pinge, mehed, meestele, meeste käekett, la tene meeste, leopardjaspis, tiigrisilm

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja