STROMATOLIIT

  • 5.60€

Toote detailid

  • Mudel: STROMATOLIIT auguga
  • Saadavus: Laos


STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi. Stromatoliit on tekkinud bakterite kivistumisel, mida teadaolevalt peetakse ühtedeks maailma esimesteks bakteritest, mis maailmas eksisteerisid. Stromatoliit on üdini seotud Maa energiaga ja seega see töötab kristallide maailmas koheselt ka maandamis kristallina. Tänaseks Stromatoliidi peamisteks leiu- või kaevanduskohtadeks on Austraalia ja Peruu. Stromatoliit aitab maandada pingeid, leevendada närvilisust ja tuua iidseid teadmisi läbi selles kristallis kantud mineviku. 


Stromatoliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Stromatoliit kannab endaga kaasas meheliku jõudu, mis aitab tasakaalustada nais ja mees poolt meie sees. Stromatoliit sobib meestele kandmiseks, et tugevdada nende isiksust, "positiivset ego", kaitsta mehi ebaõnne eest ja tugevdada meeste intuitsiooni. Stromatoliit aitab meestel end naistele avada, avada end suhtlemiseks ja enda mõtete jagamiseks. Peale selle aitab Stromatoliit tugevdada vastupidavust ja suurendab füüsilist energiat, mis teeb sellest ideaalse kristalli meestele nende isikliku jõu suurendamiseks.

- Stromatoliit on seotud Sakraaltšakra tervendamisega, isegi kui seda talismanina kaelas kanda. Stromatoliit aitab avada seksuaalsuse, loovuse ja viia suhted tasakaalu, kui need on paigast ära läinud. Stromatoliit viib Sakraaltšakra paika, et sa ei tunneks põhjendamatut süütunnet millegi või kellegi ees.

- Peale Sakraaltšakra tervendamise on Stromatoliit ka Juurtšakraga seotud. Stromatoliit aitab Juurtšakral puhastuda ja terveneda, et viia ära emotsionaalsed blokaadid, mis kaotavad ära viljakuse.

- Stromatoliit kannab endaga kaasas iidseid teadmisi, kuna maa peal olles koguvad kõik esemed oma hinge sisse energiaid, mälestusi ja teadmisi, samamoodi teevad ka kristallid. Stromatoliit on jäädvustanud kõik informatsiooni, mis maa peal eksisteerib ja kui sa selle kristalli endale talismaniks võtad, siis see hakkab tasapisi sinule endale seda informatsiooni ette kandma läbi mälupiltide, visioonide, unenägude ja märkide. Loomulikult avab Stromatoliit sinu silmad vaid sellele iidsele teadmisele, mida sul vaja teada on või mis sind aitaks sinu tänases elus.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kristalliteraapia eesmärgil soovitan ma kanda Stromatoliiti endaga, kui soovite järgmistele probleemidele tervendust anda: Nõrk selgroog, seljavalud, lümfide tervendamine, kaelasoonte valu, pidevad pinge peavalud, pidev segadustunne. Stromatoliit tugevdab ka südant ja ei lase selle tööl alla anda.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab kõige enam Stromatoliidi kristall VEEVALAJAID ja KALASID. Stromatoliit aitab neil iseendast aru saada, enda saatust mõista ja enda tänase elu eesmärgist teada saada. Stromatoliit aitab Kalade mehel mõista seda, mis on tema selle elu eesmärk ja mõista, kuhu poole tuleks edasi liikuda ning mis on tema elus õige ja mis vale.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: STROMATOLIIT, Ehted, auguga, meeste kristall, jõud, isiklik jõud, enesekindlus, positiivne ego, sakraaltšakra, põhjendamatu süütunne, seksuaalsus, mees, selg, seljavalu, peavalu, juurtšakra, suhtlemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja