SUITSKVARTS

  • 16.00€

Toote detailid

  • Mudel: SUITSKVARTS käekett (pärl ca 8 mm)
  • Saadavus: Laos


SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu, et läbipaistev, kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelt hinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda ka siis endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igaühel vaja, sellepärast, et nii ehk naa sellel on midagi, mis sind aitab. Seega see on ka kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha -  sa ei saa eriti valesti valida.

SUITSKVARTSI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


- Suitskvartsil on oskus sinu Aurat puhastada, aidates sellest välja juhtida energiad, mis tekitavad stressi ja pinget. See on kusjuures üks parimaid kristalle, kui soovitakse stressist vabaneda. Eriti kasulik on see neile, kes kannatavad tööst tekkinud pingete all.

Suitskvarts on üks parimaid kristalle, mida kanda tööjuures endaga. Seda selleks, et see aitab sul pärast töölt ära tulemist ka sinul end hästi tunda. Aidates maandada pinget, mis on päeva jooksul tekkinud. 

- Puhastab Aurast mineviku jälgi, mis tähendab seda, et see kristall aitab vabastada mineviku peale mõtlemist. 

- Suitskvarts on neile, kes tunnevad, et nad ise tekitavad endale "ülemõtlemist". Ülemõtlemist veel eriti asjade suhtes, mida tegelikult ka ellu soovitakse saada. See on neile, kes ise rikuvad enda tuju asjata ja ei suuda keskenduda positiivsetele teemadele. Kasulik siis, kui sa soovid sihikindel ja enesekindel olla. Eriti hästi töötab see kristall sellel samal eesmärgil Tiigrisilmaga koos.

- Suitskvarts on kasulik neile, kes on väsinud pidevatest tülidest. See on tülide vastane kristall, aidates muuta selle kandjat tasakaalukamaks ja tolerantsemaks teiste suhtes. Samas aitab ka tülisi eemale hoida Aurast. Sobib kokku Roosa KvartsiGranaadi või Mango-Kaltsiidiga kandmiseks, et leevendada suhtesiseseid probleeme.

- Kristall, mis aitab selle kandjal olla vähem riiakas, tüli noriv, vinguv ja vaidlev. 

- Kanna Suitskvartsi käeketti vasaku käe peal, kui sa soovid ära lõpetada sellise kombe, kus sa pidevalt jagad enda kohta liialt palju informatsiooni kellelegi välja, kellele sa ei soovi seda jagada. Suitskvarts aitab sul enda isikliku või kellegi teise saladusi paremini hoida.

- Suitskvartsi kanna samal käel, kus on sinu külluse ja tööedu kristallid. Suitskvarts aitab nende kristallidega koos olles kaitsta sinu õnne ja edukust. Aitab kaitsta kõige enam sinu tööd ja karjääri.


- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul enda unistusi reaalsuseks luua. Eriliselt kasulik on Suitskvarts tööalaselt, karjäärialaselt ja äriliselt. Andes selle kandjale häid ideid, kuidas enda unistusi materiaalses mõttes täita. Kanna seda kristalli, et saada häid materiaalseid ja rahateenimisega seotud ideid. 

RAVITSEMINE Suitskvartsi käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Stress, depressioon, ärevuse tunne, pidev kurbus, põhjendamatu kurbus, melanhoolia, suitsiidsed mõtteviisid, laiskus, pidev vingumine, kõhuvalud, energia puudus, peavalud. Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endal kadedusest ja vihatundest vabaks lasta. Sobib neile, kes on elus pettunud ja aitab lahti saada kibestumisest.

- Suitskvarts on leinamise kristall, see kristall aitab leppida surmaga ja samas aitab see surma mõista ning seda positiivsemalt näha.

- Suitskvarts oskab valu leevendada ja seda Aurast välja saata. Loomulikult kõige paremini mõjub see peavalude leevendamisel, aga sellisel juhul tuleb seda kas talismanina kaelas või kõrvarõngastena kanda.

Küll aga käeketina kandes aitab see leevendada valusid, mis on käe sees või Juurtšakra kohal ehk alakõhus/puusade piirkonnas. Käed juhivad energiat kõige paremini Juurtšakrasse, kus siis Suitskvarts saab ka enda tööd võimsalt teha.

SODIAAK


Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum KALJUKITSELE. Suitskvarts on tähemärgilt ka AMBURI ja VÄHI kristall. Eriti kasulik on Suitskvarts Kaljukitse, Vähi ja Amburi meestele, aidates tööga seotus stressi/pinget maandada.


Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida enda ellu peaks laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käekett on ca 19 cm pikk

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SUITSKVARTS, Ehted, käekett, suitskvarts käekett, kaljukits, valu vabastamine, puusad, juurtšakra, alakõht, töö stress, pinged, aura puhastamine, sihikindlus, ülemõtlemine, saladuste hoidmine, ambur, peavalu, vähk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja