SUITSKVARTS

  • 0.80€

Toote detailid

  • Mudel: SUITSKVARTS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu, et läbipaistev, kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelt hinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda ka siis endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igaühel vaja, sellepärast, et nii ehk naa sellel on midagi, mis sind aitab. Seega see on ka kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha - sa ei saa eriti valesti valida.

Kõige peamiseks leiukohaks Suitskvartsile on Brasiilia, aga seda leidub ka minu lemmik kristallide kuningriigist, milleks on Madagaskar. Kuigi Brasiilias on seda rohkem ja seda ka siis seal suurema ala peal.

Suitskvarts on kristall, mille peamiseks omaduseks on energiate maandamine ja ka säilitamine. See on kristall, mis aitab vabaneda stressist, see on üks selle põhilisi omadusi.

Tuhandeid aastaid tagasi kasutati Suitskvartsi väga tihti selleks, et hõimkondade vahel kompromisse ja lepinguid sõlmida. Seda kanti endaga kaasas, et tulla välja läbirääkimistelt ilma suuremate probleemideta ning sellel ajal ka eluga. Kusagil 12. sajandi paiku hakkasid hiinlased Suitskvartsist päikeseprille valmistama.

Suitskvarts on pingetest, tülidest, riidudest, sõnelemistest vabanemiseks, see aitab vabaneda olukordadest, mis sind hästi ei teeni ega mõju ka sinu suhtele hästi. Suitskvarts on just sulle, kui sa tunned, et sa lähed koju ja seal hakkavad tülid pihta või täiesti mõttetud riiud peresiseselt. Miks nii juhtub? Maja kui selline asi hoiab energiaid kinni ja maja või korterit üleüldiselt tuleks energeetiliselt pidevalt puhastada või sinna häid energiaid viia ning negatiivseid energiaid üleüldsegi välja viia.

Kui pidevalt omavahel riidlevad need inimesed, kes üksteist tegelikult ka armastavad, siis neil ma soovitan soojalt mõlemal hakata Suitskvartsi ehtena kanda. Suitskvarts aitab lahendada olukordi ja eemaldada vajaduse üksteise kallal nokkida.

Suitskvartsi oma kodus on loomulikult kõige parem hoida geoodilise kristallina, mis aitab kodust kõik negatiivse eemaldada, mis sinna tekib või on tekkinud. Kui sa soovid kasutada poleeritud Suitskvartsi, siis hoia mitmeid kristalle näiteks kõige läbikäidavamas toas mõne aluse peal. Mina soovitan võtta ühe konkreetse taime (soovituslikult Havisaba või erinevad Draakoni puud) ning nende muldade peal või poti sees hakata Suitskvartsi hoidma.

Suitskvarts sobib nendele inimestele lausa ideaalselt, kes liialt palju pilvede peal hõljuvad ja on ära kaotanud reaalse maailmavaate. Suitskvarts aitab neid, kes on pidevalt närvilised, ärrituvad kergelt, kellel on paanika hood ja kes ei suuda ise maha mitte kuidagi rahuneda.

Suitskvarts töötab tõhusalt erinevate sõltuvushaigustega võitlemisel. Eriti hästi aitab see neid, kes on suitsetajad ja soovivad suitsetamisest loobuda. Suitskvarts aitab olla enesekindel sellel samal teemal ja mitte langeda nõrgalt uuesti tubaka ohvriks. Seda võib kanda ka siis, kui soovitakse end võõrutada, kui on tunne, et sõltuvus võib uuesti tagasi tulla.

Hoia Suitskvartsi tööjuures laua peal või kui sa teed kodus tööd, siis hoia seda ka kodus. Suitskvarts sobib tööjuurde või töö asjade juurde sellepärast, et see aitab töö stressi maha vaigistada ning tervendada. Nendele on Suitskvarts eriliselt kasulik, kellel on väga pingemine töö või seda pinget tekitavad töökaaslased. Suitskvarts aitab ka tööalaseid probleeme vältida ja teistega hästi läbi saada.

Suitskvartsi kanna talismanina, kui sa soovid loomingulisust enda töösse, eriti ärisse. Suitskvarts on hea kristall ettevõtete omanikele selleks, et näha suurt pilti, näha loomingulisi lahendusi, uusi lahendusi ja uusi võimalusi. See avab ettenägelikkuse, mis on seotud äriga.

Talismanina endaga kaasas ma soovitan Suitskvartsi neil kanda, kellel ei lähe mitte kuidagi tööjuures. Kõik kipub allamäge minema ja suhted on samuti rikutud erinevate inimestega, kellega peab koos tööd tegema.

Suitskvartsi tasub sinna ruumi viia või maja ehitamisel ka kohe seinte sisse peita, kus asub väga palju elektrilisi seadmeid. Näiteks, kellel on kodus maakütte kapp või mõni muu seade, mis on küttega ja elektriga seotud, siis selles ruumis on väga palju halba energiat. See on selline energia, mis rikub inimeste tuju pidevalt ja pikemas perspektiivis tekitab füüsilisi haiguseid. See on nagu energia vibratsioon, mis annab sinu kehale käskluse olla ärritunud. Aga selle vastu saab Suitskvartsiga väga hästi. maja ehitamisel peida väga palju Suitskvartsi seinte sisse, sinna võib lisaks ka samal eesmärgil toimivat Šungiiti lisada. Või teine võimalus on Suitskvartsi sinna ruumi ajapikku juurde viia ja leida selle jaoks spetsiaalne koht, karp, kristallide alus. Seda selleks, et kaitsta enda energiat.

Samamoodi võid Suitskvarts teleka, külmkapi, arvuti või mõne teise väiksema elektroonilise seadme kõrvale viia enda energia kaitsmiseks.

Suitskvartsi hoia voodi all võimalikult suures koguses, kui oled läbi käinud kiiritusravi või oled saanud viimasel ajal palju ultraheli uuringuid. Suitskvarts aitab kiiritusel kehast kiiremini väljuda ja see takistab selle kahjuliku mõju tervisele ära.

Hoia Suitskvartsi une kristallidega koos või oma väikese lapse voodi kõrval, kui painamas käivad halvad unenäod. Suitskvarts aitab ka neid, kes ei julge magama jääda või ise endale hakkavad vaimusid ette kujutama.

Suitskvarts eemaldab pidevalt negatiivset energiat, seega tuleb seda väga tihti energeetiliselt puhastada. Vahet ei ole, millises vormis seda kasutatakse, kas siis ehtena või kristallina. Selleks lase aeg-ajalt sellel Salvei suitsu sees lihtsalt olla või korrapäraselt käi
Salvei suitsuga enda kodu üle.


RAVITSEMINE Ravitsemise eesmärgil kanna Suitskvartsi ehtena või tee sellest endale kristallide teraapiat või mediteeri selle kristalliga.

- Ärevushäire, depressioon, stress, närvilisus, närvi haigused, paanikahood, suitsetamine, suitsetamisest tekkinud hingamissüsteemi probleemid/haigused, alkoholi sõltuvus, kehv toitumisharjumine, kurbus, negatiivsus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, elule alla andmine, motivatsiooni puudus.

- Suitskvarts aitab kehast toksiine välja juhtida ja seda kasutatakse ma mürgitamise eest kaitsemiseks.

- See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. Kanna seda talismanina ehk ripatsina või auguga kristallina kaelas kontaktis nahaga.

Suitskvarts on selline kristall, mida saab ka täiesti naturaalsete ainetega Mäekristallist laboratooriumis välja tuua Mäekristallist. Täpselt sama moodi nagu saab Ametüstist Tsitriini tuua välja täiesti naturaalsel teel. Miks seda tehakse ? Maapõues sama moodi näiteks Suitskvarts tekib Mäekristalli ühinemisest teiste elementidega, nii ka tuleb Tsitriin. Laboratooriumites nad lisavad samuti teisi naturaalseid elemente kristallile, et see reageerima viia.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SUITSKVARTS, Kristallid, poleeritud, elektroonika, ärevus, stress, tülid, tülitsemine, riiud, närvilisus, maandamine, kodu puhastamine, töö, töö pinged, äriline edu, ettenägelikkus äris, mürkained, mürgitus, kiiritus, peavalu, krooniline peavalu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja