TALISMANI HOIDJA

  • 27.50€

Toote detailid

  • Mudel: TALISMANI HOIDJA sulg (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


Talismani hoidjad lisavad kristallehete kandmisele väga kaunist välimust juurde, andes ehtele luksuslikuma ja isikupärasema väljanägemise. Talismani hoidja "Sulg" on sule kujuline 925 hõbedane hoidik, mida on soovitatav kanda nende auguga kristallehete juures, mida sa kannad paela otsas. Ennekõike lisades ehtele väga ilusat väljanägemist ja teiseks hoiab see paela väga kaunilt koos ning talismani kandes on palala välimus ka kaunim.


Talismani hoidjat paigaltatakse nii, et ennekõike asetad paela auguga kristallist läbi ja seejärel paned paela läbi nende aasade, mis on talismani hoidja küljes. Sellisel juhul jääb see hoidma täpselt selliselt nagu pildil on ka välja toodud.


Antud sule talismani hoidja on pildi peal koos imelise Ingli Aura talismaniga. Tuues näidisena välja selle, kuidas see talismani küljes välja näeb.


SULG sümboliseerib Ingleid, rahu, tasakaalu, müstilisi kogemusi, stressile leevendust ja energiate liikumist. See on vägi, mis kaasneb sule sümboliga. Selle sümboli energia kandub kristallehtesse, mida sa selle talismani hoidjaga koos hakkad kandma. Seega mitte ainult kaunile välimusele, mis see sulg sinu ehtele lisab, see lisab juurde sellele ka energia põhist väge.


Talismani hoidja sulg juurde ei kuulu pildil olev pael ega ka talisman. 

Tehniline
Mõõdud Hoidja välismõõt on ca 2,5*1,5 cm. Toode ei sisalda paela, hõbeketti ega ka kristallehet.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TALISMANI HOIDJA, Muud, hõbe, sulg, kaubad, hõbedane, sulg

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja