TIIGRISILM

  • 6.00€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane Tiigrisilm, Tiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna Aafrikas, Brasiilias ja Austraalias. Tiigrisilm sümboliseerib tõepoolest küllust selle füüsilises võtmes ehk see aitab selle kandja ellu tuua võimalusi enda materiaalse olukorra parandamiseks. Tiigrisilm kannab küll mees-energiat endaga kaasas, kuid siiski sobib see nii meestele kui ka naistele kandmiseks või kasutamiseks. Tiigrisilma mees-energia annab lihtsalt meestele jõudu ja enesekindlust juurde, mis on meheks olemise juures ülitähtis.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes selle vägi jõuab imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, ka see kehtib kõikide kristallide kohta.

Tiigrisilma võid leida väga paljudest erinevatest Kuu rituaalidest ja maagiatest, kuna sellel on tugev side Kuu ning Päikesega. Seega on seda võimalik ka väga paljudes rituaalides rakendada.

Hoia Tiigrisilma kristalli lapse kotis või jaki taskus, kui ta liigub väljaspool kodu. Tiigrisilm kaitseb tagakiusamise, kriitika, vaimse terrori ja füüsiliste õnnetuste eest.

Kanna Tiigrisilma endaga kaasas, kui lähed eksamile või lähed mõnda rasket ülesannet lahendama. Tiigrisilm toob õnne eksami läbimises ja ei lase sul endasse kogutud informatsioonil samal ajal bloki all olla.


Tiigrisilm aktiveerib külluse energia seal, kus see kristall parasjagu on. Olgu selle kristalli kohaks siis sinu kodu, töökoht või sina ise. Kui sa kannad kristalli, siis see aktiveerib külluse sinu Auras. Kui sa hoiad seda kristalli enda töölaua peal, siis külluse läbi töö. Kui hoiad seda enda kodus, siis see kristall hakkab sinu koju küllust ligi kutsuma. Kui soovid materiaalset edu saavutada, siis kindlasti Tiigrisilm on üks nendest kristallidest, mis aitab sul seda saavutada. 


"Tiigrisilm on hea õnne ja edu kristall neile, kes mängivad jalgpalli"


Tiigrisilm on õnne talisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida.

KÜLLUSE KARP, RAHAKARP, KÜLLUSE NURK "KAGU ILMAKAAR" ja RAHAKOTT

Tiigrisilm on kristall, millel on tugevad külluslikud omadused kaasa antud ja kuna maailmas eksisteerib nii füüsiline, kui ka vaimne pool korraga, siis ka maajumalanna Gaia on andnud materiaalseks õnneks oma võimaluse läbi kristallide maagia. Tiigrisilmal on oskus tuua häid võimalusi ellu, mis viivad materiaalse rahuloluni välja.

Kui soovid selle kristalli külluslikku omadust kätte saada, siis peale ehtena kandmise on võimalik kristalli tükkidega enda kodu sisustada. Seda niiviisi, et lisada Tiigrisilma kristalle enda koju tehtud külluse nurka. See on külluse nurga kristall, mida võib kokku panna ka teiste külluse kristallidega (Krüsopraas, Tsitriin, Malahhiit jne). Kui paned Tiigrisilma kodu Kagupoolsesse tuppa, siis see hakkab sulle küllust tooma. Kui paned selle rahakotti, siis see aitab ebavajalike kulutusi ära hoida ja aitab sulle materiaalset õnne tuua. Kindlapeale võiks Tiigrisilma olla külluse nurgas ja rahakarbis palju.

Tiigrisilm toob head loto- või hasartmängu õnne, soovitatakse mängimise ajal endaga kanda.

Tiigrisilma saab kasutada külluse puu aktiveerimisel, Ahvileivapuu artikli leiad SIIT. Seal on kirjas ka paljud teised külluse kristallid, mida kokku viies tugevdad sa enda perekonna küllusliku edu.

EBAÕNNE, ÄRA SÕNUMISE JA NEEDUSLIKU VÄE EEST KAITSMINE

Nagu ma ka eelpool kirjutasin, et peale külluslike omaduste on Tiigrisilmal võimas vägi kurjusega võitlemiseks. Tiigrisilm suudab kaitsta sind kellegi teise poolt suunatud kurjuse, ebaõnne soovi, needusliku maagia ja üleüldise halva soovi täitumise eest. Selleks hoia Tiigrisilma kristalli enda kodu välisukse kõrval kohas, kus keegi seda ei näe või lisa "kodukaitse" kristallide komplekti, mis samuti luuakse kodu välisukse kõrvale perekonna, sinu enda ja kodu kaitsmiseks. Tiigrisilm aitab needuslikku väge tagasi sinna suunata, kus kohast see pärit on või siis kellegi teise poolt loodud halva rituaali täitumise eest ehk see ei lase sellel rituaalil täide minna. Igatahes on Tiigrisilm üks väga tugev kristall, mis aitab sul ebaõnne ära hoida.

Kui sa omad enda kodu, millel on ka hoov või kasvatad seal taimi, siis soovitan nende taimede juurte alla peita Tiigrisilma kristalli, mis on sinu kodu aia juures või võimalikult kaugel majapidamisest. Tiigrisilm aitab kodust eemale hoida seda sama halba energiat, aga õues olles saad sa lihtsalt seda väge suurendada. Tiigrisilm aitab kaitsta ka kodu varaste eest.

Tiigrisilm on üks kristallidest, mida kasutatakse kodukaitse võrgustiku loomisel, mille kohta saad lugeda ühest minu vanemast artiklist
SIIT.

AUTO KAITSE JA LIIKLUSÕNNETUSTE VASTU

Tiigrisilmal on oskus kaitsta autot õnnetuste eest, aidates hoida ära nii avariisid, autoga seotud rikkeid ja kahjustusi. Tiigrisilm annab kaitse selle eest, et midagi väga tõsist ei juhtuks. Aseta Tiigrisilm autosse või võid sinna luua ka spetsiaalse auto kaitse kristallide komplekti, kus sees on ka teisi auto kaitse kristalle. Autot kaitseb veel lisaks Must Turmaliin, Ahhaat, Kullisilm jne.

Reisimise kaitse ja liiklusõnnetuste kohta olen varem kirjutanud artikli, mille leiate
SIIT. 


RAVITSEMINE


Tiigrisilma tervendavad omadused saab endasse läbi ehte kandmise või vee-eliksiiri valmistamise.

- Tiigrisilm tervendab Päikesepõimikut, mis on seotud seede probleemidega, mao liigse happelisusega ja mao valudega. Kui on maos valud, aga füüsilist probleemi ei eksisteeri, siis on see märk sellest, et Päikesepõimik on tasakaalust väljas ja on lakanud töötamast. Et füüsiline haigus ei tekiks, siis tuleb Päikesepõimikut tervendama hakata.

- Tugevdab füüsilist jõudu, aitab jõudu anda ka siis, kui on pikalt haige oldud ja energia on ära kadunud.

- Tasakaalustab hormoone, on kasulik nii naistele kui ka meestele.

- Sobib neile, kes on läbi elanud infarkti või insuldi. Sobib neile, kellel käivad järsud vererõhu või suhkrutaseme muudatused läbi. Aidates tasakaalustada nii vererõhku kui ka veresuhkrut. Tiigrisilm kaitseb infarkti ja insuldi tekke eest.


"Tööstressi, pinge ja materiaalsete murede leevendaja" Tiigrisilm ja Roheline Aventuriin


Tiigrisilma ja Rohelise Aventuriini kristallivesi aitab vabaks lasta liigsestest töömuredest. Aidates mõtteid mujale suunata, aidates keskenduda eraelule ja enda tööd naudinguga teha. Motiveerides lahendusi leidma ja andes tagasi tööisu. Aidates ka halba tööõnne Aurast vabaks lasta.


Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Kristallid, poleeritud, tiigrisilm poleeritud, kaitse, küllus, materiaalsus, head võimalused, ebaõnn, needus, kodu kaitse, rahakarp, kagu, külluse nurk, liiklus, auto, avarii, auto kaitse, päikesepõimik, mao valud, seedimine, jõud, hormoonid, insult, infarkt, eksam, jalgpall

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja