TIIGRISILM

  • 11.90€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM kilpkonn auguga
  • Saadavus: Laos


Kilpkonna sümboli tähendus - Kilpkonnad elavad üldiselt väga kõrge eani ja seega peetakse kilpkonna kõrge ea, ilusa elu, tervise kaitse ja tasakaalu sümboliks. Kilpkonna sümbol aitab enesekindlalt ühes suunas liikuda ning oma soove ja ambitsioone täide viia, ilma alla andmata. Kilpkonna sümbol toob head materiaalset õnne ja seega kombineerides seda õigete kristallidega, aitab seda kõike veelgi rohkem saavutada. Kilpkonnad loovad kodu seal, kus nad on ja seega õpetavad ka meid elama hetkes ja nautima hetke, kus me viibime.

TIIGRISILM kilpkonna sümboliga aitab saavutada järgmist:


- Tiigrisilm on üks tugevamaid külluse ja jõukuse kristalle ning seega, kui kombineerida Tiigrisilma kilpkonna sümboolikaga, aitab nende kahe vägi tuua ellu ülimat jõukust ning materiaalseid kordaminekuid.


- Tiigrisilm on kaitse kristall, mis aitab koos kilpkonnaga luua kaitse sinu vara ja saavutatu üle. Tiigrisilma kilpkonn ei lase ära kaduda andel, mis on teile antud.


- Tiigrisilm tõstab enesekindlust ja isiklikku jõudu, kilpkonnaga koos aitab seda teha nii, et see aitaks edasi pürgida sinna poole, kus hing kõige rohkem ihaldab.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Ehted, auguga, kilpkonn, tiigrisilm kilpkonn, julgus, enesekindlus, materiaalsuse kaitse, ambitsioonide kaitse, lastele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja