TIIGRISILM

  • 4.90€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM täht auguga
  • Saadavus: Laos

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves kristallide riigis ja selle põhiliseks väeks on kaitsta inimest ning tuua talle materiaalset edu. Tiigrisilmale on omaseks pruunikas kuldne toon, mille seest jooksevad läbi triibud. Tiigrisilm kuulub Jaspiste kristallide liigi alla ja Tiigrisilmal on omakorda veel erinevaid alamliike, milleks on Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm, Punane Tiigrisilm ja Tiigriraud. Tiigrisilma leidub peamiselt USA-s, Lõuna Aafrikas, Indias, Lääne Austraalias ja Brasiilias. 

TIIGRISILM JA TÄHE SÜMBOLISM


Tiigrisilm on üks tugevamaid kristalle, millel on oskus kaitsta inimese hinge ja tema füüsilist keha. Lisaks selle kaitsvale omadusele suudab Tiigrisilma kristall tõsta enesekontrolli, enesekindlust ja see julgustab iseenda eest seisma. Tiigrisilma Tähte talisman on see, mis aitab selle kandjal olla tugev, julge ja enesekindel. Kristallväeese, mis annab oskuse elus vaid edasi liikuda ilma seisma jäämisetta.


Täht, millel on viis tippu, see sümboliseerib harmooniat. Tähe sümbol toob kristallis esile kõik võimalikud erinevad energiad ja aitab nendel energiatel õigesse kohta Auras liikuda. Täht sümboliseerib harmooniat valguse ehk energialaine, hinge, sügavamate hinge tasandite, saatuse ja materiaalse maailma vahel. Täht aitan harmooniasse viia kogu hinge ja keha. Aidates kristallil teha just sellist tööd, mida kõige enam on vaja.     

Tiigrisilma kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Tiigrisilm on peamiselt kaitsvate omadustega, võib öelda isegi, et see on universaalne kaitsekristall. Tiigrisilm aitab kaitse luua ärasõnumise ette, et keegi, kes sooviks sulle halba, tema sõnad ja mõte ei täituks. Tiigrisilm on selline kristall, mida võiks tegelikult pidevalt endaga kanda, nii nagu on soovitatav Roosat KvartsiAmetüsti ja teisi põhilisi kristalle kanda. 

- Peale ärasõnumise kaitse aitab see kaitsta sinu väge, jõudu, materiaalsust, tööd ja kõike seda, mida enda elu jooksul oled loonud. Olgu siis selleks materiaalne või emotsionaalne asi sinu elus. 

- Kaitseb füüsiliste õnnetuste eest. Eriti kasulik on Tiigrisilm autoavariide ja erinevat sorti liiklusõnnetuste eest kaitsemiseks. Tiigrisilm on see kristall, mis võiks autos olla või sinuga kaasas autosõidu ajal. 

- Tiigrisilm kuulub külluse kristallide hulka, sellel on oskus tööedu tuua, materiaalseid võimalusi anda ja eriti kasulik on see meestele, kes soovivad oma äri luua või veelgi edukamad olla. Meeste jaoks on see äriliselt ja materiaalselt hea kristall seetõttu, et sellel kristallil on meesenergia kaasas. Meesenergia kristallid toetavad mehi paremini, kui naisi. See ei tähenda seda, et naised ei tohiks seda kristalli kanda, aga lihtsalt meestega töötab see kristall lihtsalt kiiremini. Iseenesest on Tiigrisilm minu üks lemmikuid ja kannan seda samuti, hoolimata sellest, et olen naine. 

- Sellel kristallil on oskus kaitsta energiavampiirluse eest ja ideaalselt sobib koos kandmiseks Musta TurmaliiniHüpersteeni või Oonüksiga. Tiigrisilm tugevdab Aurat ja ei lase energial kaduda.

- Tiigrisilm on enesekindlust, tugevust ja julgust süstiv kristall. Kui sa Tiigrisilma kannad, siis see aitab sul tasapisi enda sees korrektuure teha. Suunates enda kristalliväe sinu Aurvälja, mis muudab sind selliseks nagu seda on Tiigrisilm. Tiigrisilm aitab sul olla enesekindel alati, kui sa seda kannad. Muutes sind julgemaks suhtlejaks ja aidates sul enda eest seista, kui seda vaja on.

- Suurendab füüsilist jõudu, energiat, teotahet, enesehinnangut, eneseväärikust ehk enda väärtuste mõistmist, positiivset egoisimi, aitab julgele suhtlemisele kaasa ja takistab enda energia jagamist valedele inimestele. 

- Tiigrisilm tervendab Päikesepõimiku Tšakrat ja kui see on tervendatud, siis see aitab selle Tšakra kohal asuvat külluse kanalit ja külluse magnetit avada.

- Tiigrisilm on õnne talisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL 


Tiigrisilma talismani kandke järgmiste probleemide tervendamise jaoks:


- Tiigrisilm on Päikesepõimiku kristall, mis tähendab seda, et see aitab terveneda stressist, depressioonist, melanhooliast, seedehäiretest, seede probleemidest, elule allaheitmisest, füüsilise jõu kadumisest ja isiksuse häiretest. 


- Lastel soovitan Tiigrisilma kanda siis, kui painamas on pidevad ärevad unenäod ja hirm on magamise ees. Tiigrisilm aitab eriti hästi väikeseid lapsi, kellel käivad unes eelmiste elude meenutused, mis takistavad rahu leida. Tiigrisilm aitab eelmisest elust vabaks lasta ja teadvustada, et see mis oli siis, see ei ole täna.

SODIAAK 


Tähemärgilt toob Tiigrisilm materiaalset ja tööõnne LÕVIDELE ning KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE enesekindlust ning head sihti.


Tiigrisilm on üks vajalikumaid kristalle Lõvi jaoks. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on energia kristall, mille kaudu saab Lõvi olla tema ise ja tema kõige paremaid iseloomuomadusi veelgi võimsamaks muuta. Tiigrisilm toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas. Tiigrisilm toob Lõvidele ka armatuses õnne. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.

Tehniline
Mõõdud ca 1,5*1,5*0,6 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Ehted, auguga, täht, tiigrisilm täht, tähe sümbol, lõvi, kaksik, sõnn, ärasõnumine, kaitse, avarii, liiklusõnnetus, tööedu, materiaalne edu, äriline edu, energia vampiirlus, aura tugevdamine, positiivne ego, enesekindlus, enesehinnang, julge suhtlemine, päikesepõimik, luupainajad, depressioon, jalgpall

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja