TIIGRISILM

  • 16.50€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM käekett tahutud (pärl 4 mm)
  • Saadavus: Laos


TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves kristallide riigis ja selle põhiliseks väeks on kaitsta inimest ning tuua talle materiaalset edu. Tiigrisilmale on omaseks pruunikas kuldne toon, mille seest jooksevad läbi triibud. Tiigrisilm kuulub Jaspiste kristallide liigi alla ja Tiigrisilmal on omakorda veel erinevaid alamliike, milleks on Kullisilm ehk Sinine TiigrisilmPunane Tiigrisilm ja Tiigriraud. Tiigrisilma leidub peamiselt USA-s, Lõuna Aafrikas, Indias, Lääne Austraalias ja Brasiilias. 


TIIGRISILMA KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Tiigrisilm on enesekindlust, tugevust ja julgust süstiv kristall. Kui sa Tiigrisilma kannad, siis see aitab sul tasapisi enda sees korrektuure teha. Suunates enda kristalliväe sinu Aurvälja, mis muudab sind selliseks nagu seda on Tiigrisilm. Tiigrisilm aitab sul olla enesekindel alati, kui sa seda kannad. Muutes sind julgemaks suhtlejaks ja aidates sul enda eest seista, kui seda vaja on.


- See on kristall, mis kaitseb sind halva õnne, halva karma ja kurjuse eest. Tiigrisilm aitab võidelda kõige sellega, mis sinu ellu ei tohiks kuuluda. Seda on kasulik enda elus hoida, et anda lisajõudu enda saatusel positiivsena seista.

- Tiigrisilm on Päikesepõimiku kristall ja see töötab väga hästi, kui seda käeehtena kanda. Teine viis on Tiigrisilma kanda võimalikult pika kee või paela otsas, et selle talisman ulatuks Päikesepõimikuni. Tiigrisilm aitab läbi Päikesepõimiku energiakanali sinu ellu rikkust ja küllust tuua. 

- Kasulik kristall kõigile, kes soovivad reisida, kelle töö nõuab palju liikumist ja kes lähevad reisile. Tiigrisilma kantakse reisimise ajal kaasas, et end hoida reisimisega seotud ohtude eest. Kaitseb liiklusõnnetustesse sattumise, varguste ja vägivalla eest.

- Tiigrisilm suurendab optimismi ja positiivset ellusuhtumist. Tiigrisilm aitab sul asju kergemalt võtta, mis elus parasjagu käsil on. Aidates sul rõõmu tunda pisiasjadest ja keelates ära sul kannatamast tühiste asjade pärast. Tiigrisilm õpetab kriitikat taluma.

- Kristall, mis aitab liigsest enesekriitikast lahti saada, õpetades, mida sa väärt oled ja seda, et iseennast tuleb austada. Tiigrisilm õpetab endas tugevaid jooni nägema ja enda saavutuste üle uhke olema.


- Tiigrisilm on enesekindluse tõstja, aidates sul võimekamaks muutuda ja suurendades sinu jõudu erinevatele keerulistele situatsioonidele vastu seista. See kristall suurendab sisemist jõudu, andes sulle julguse enda soovide nimel võidelda ja enda eest seista.


- Kanna Tiigrisilma koos materiaalse edu kristallidega, et enda ellu küllust ligi tõmmata. Kanna Tiigrisilma koos Rohelise Aventuriiniga, kui soovid, et sul tööalaselt läheks hästi. Kanna seda koos Püriidiga, et enda ellu rikkust ligi tõmmata. Kanna Tiigrisilma koos Kinavariga, et sinu materiaalsed unistused täituksid.

- Kanna Tiigrisilma koos kaitsekristallidega, et enda Aurat kaitsta kõige halva eest, mis sinu teele võiks sattuda. Kanna seda koos Musta Turmaliiniga, kui sul on soov kaitsta end liiklusõnnetuste ja energia-vampiirluse eest. Kanna koos Punase Tiigrisilmaga, kui sa soovid enda ja kaaslase elust suhterikkujaid eemale hoida.

- Kanna Tiigrisilma koos Arbuusturmaliiniga, kui sa soovid enda ellu õiget armastust ligi kutsuda ja kui sul on probleem sellega, et sa ei oska seda õiget inimest üles leida. Nende kahe kristalli kooslus aitab sul näha, kes väärib sinu armastust ja kes mitte.


- Tiigrisilm on õnne talisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida.

RAVITSEMINE 


Tiigrisilma käe peal kandes aitab see sinu tervist paremaks muuta.

- Tervendab Päikesepõimiku tšakrat. Tiigrisilma käeketina kandes aitab see tervendust anda puusadesse, mis hästi ei liigu ja mis valutavad. Tiigrisilma kanna selleks, et tugevdada enda luustikku ja kui sul on olnud luumurd, siis Tiigrisilm aitab kiiremini sellel kokku kasvada. 

SODIAAK 


Tähemärgilt toob Tiigrisilm materiaalset ja töö-õnne LÕVIDELE. KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE toob enesekindlust ning head sihti. 


Tiigrisilm on üks vajalikumaid kristalle Lõvi jaoks. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on energia kristall, mille kaudu saab Lõvi olla tema ise ja tema kõige paremaid iseloomuomadusi veelgi võimsamaks muuta. Tiigrisilm toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas. Tiigrisilm toob Lõvidele ka armatuses õnne. 

Numeroloogia poolest on Tiigrisilm õnne talismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.


Tiigrisilma kõige paremaks laadimise geoodiks on Tsitriin ja seejärel tuleb Mäekristall geood.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Ehted, käekett, enesekindlus, jõud, päikesepõimik, küllus, rikkus, elutee number 4, reisimine, kaitse, halb karma, ebaõnn, positiivsus, puusad, luumurd, jalgpall

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja