TIIGRISILM

  • 10.90€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM EMMA SOOVIKIVI
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Emma soovikivid on valmistatud soovide teele saatmiseks, mediteerimiseks, visioonide küsimiseks ja energia juhtimiseks. Emma soovikivi on lihvitud siledaks vaid ühelt poolt ja üldiselt need tehakse ümara kujuliseks. Emma soovikivi siledam ja läikivam pool on see, mille kaudu saadetakse selle kristalli kaudu sõnum teele või puhastatakse inimese hinge energiat.

Emma soovikivid töötavad paremini ja tõhusamalt poleeritud kristallidest selle kuju ning ühe siledaks lihvitud poole pärast. Sellega saab suunata energiaid täpselt sama moodi nagu seda tehakse püramiidiga, mis on veelgi võimsam.

Kuidas Emma soovikivisid kasutatakse?

Soovimise jaoks hoitakse Emma soovikivi käes nii, et siledam külg on suunaga taeva poole. Seda käes hoides soovitakse soov ja keskendutakse sellele soovile senikaua, kuni sa tunned, et selleks vajadus on. Emma soovikivi saadab soovi edasi universumisse ja sinu enda Inglitele. Emma soovikivid suudavad soove saata Aurast väljapoole, juhtides soovi õigesse energia kanalisse, mis asub universumis.

Mediteerimise jaoks kasutatakse kahte Emma soovikivi. Üks on ühes käes ja teine teises käes ning leitakse mugav mediteerimise asend. Mediteerimise ajal võid küsida kristallidelt visioone või ka soovida läbi mediteerimise.

Energiate filtreerimise jaoks hoitakse ühte Emma soovikivi enda käes, suletakse silmad ja soovitakse läbi selle mõnest probleemist vabaneda. Niiviisi saadab kristall sinu enda Aurast negatiivse energia või blokaadi välja.

Kõike seda, mida Emma soovikividega teed, tee läbi intuitsiooni ja tunneta, millal peaksid selle soovimise ära lõpetama, usalda enda sisetunnet.

Milliseid soove soovida?

Igal erineval Emma soovikivi kristallil on erinevad soovide suunad, mida saab sellega siis soovida.

TIIGRISILMA EMMA SOOVIKIVI ENERGIA

Tiigrisilma emma soovikivi on ennekõike seotud sinu hinge kaitsmisega ja sinu ellu külluse toomisega. Tiigrisilma emma soovikividega saadetakse teele selliseid soove, mis on seotud kaitse suurendamisega, külluslike soovide täitumisega, rahavoolu aktiveerimisega ja materiaalse luksuse suurendamisega.

Tiigrisilma Emma soovikiviga mediteerides aitab see vabastada Päikesepõimikus oleva halva energia. Aidates Päikesepõimikul taastuda ja enda külluse kanali aktiveerida. Tiigrisilma Emma soovikiviga on kasulik mediteerida siis, kui rahaasjad ei lähe kuidagi. Selleks, et taastada enda sees olevat külluslikku õnne, mis aitaks neid asju korda ajada.

Kasuta seda külluse või kaitse kristallide keskel hoidmiseks, et see neid kristalle aktiveeriks.

Kui soovid kristalli komplekti seda lisada

Emma soovikivid võimendavad teisi kristalle ja neid võib mitte ainult soovimise eesmärgil kasutada, vaid neid võib ka kristalli komplektide energia edasi saatmiseks kasutada. Selleks aseta teiste kristallide keskele see ja see ka jääb sinna oma tööd tegema. Sellisel juhul ei kasutata seda mediteerimiseks või soovimiseks.

Tiigrisilm sobib külluslike kanalite tervendamiseks.

Emma soovikive hoitakse eraldi karbi või aluse peal, need on väeesemed, mida tuleks Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal energeetiliselt puhastada. Puhastamiseks sobib Salvei, aga Tiigrisilma puhastatakse ka Kaneeli viiruki/õli/küünlaga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Kristallid, emma soovikivi, tiigrisilm emma soovikivi, soovide soovimine, unistuste täitumine, mediteerimine, energiate filtreerimine, soovimine, külluslikud soovid, tööga seotud soovid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja