TIIGRISILM

  • 13.50€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM öökull võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


TIIGRISILM on teada-tuntud kaitse kristall ja kui seda kasutada võtmehoidja küljes, siis see annab lisaväge kodu või auto kaitsmiseks.


Tiigrisilmast valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputada selle külge kodu võtmed, siis see võtmehoidja kristall automaatselt hakkab kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas ka kõiki vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

Öökull sümboliseerib kaitset, valvurit, teispoolsusega kontakti ja uskumuste päraselt on öökull olnud alati teispoolsuse väravavaht ning selle tee avaja. Öökulli sümboolika on võimas kaitse ese, mis kaitseb õnnetuste ja ebaõnne eest.

KODU VÕTMETELE Muudab kodu halbade inimeste ja varaste eest nähtamatuks, kaitseb kodu ebaõnne, halbade hingede sissetungi ja kurjuse eest. Kaitseb neid pereliikmeid, kes selles kodus elavad.

AUTO VÕTMELE Tiigrisilm ise on autokaitse kristall, mis kaitseb autoga seotud õnnetuste eest ja kui seda kokku panna Öökulli sümboolikaga, siis need kaks loovad väga tugeva kaitse sellele autole, mille võtmete küljes see väeese ripub.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE / ENDA LÄHEDAL KANDMINE Kaitseb selle kandjat ebaõnne ja füüsilise vägivalla eest.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3,5*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Väeesemed, võtmehoidja, tiigrisilm öökull, kodu, kaitse, ebaõnn, auto, füüsiline vägivald, halvad hinged

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja