TSITRIIN

  • 23.90€

Toote detailid

  • Mudel: TSITRIIN ripats 3 tipuga
  • Saadavus: Laos


TSITRIIN on positiivsuse kristall ja selle talismanina kandmine annab väga tugeva energia-vibratsiooni sinu Aurasse. Mida lähemale Kroontšakrale Tsitriini kantakse, seda kiiremini see aitab stressi Aurast välja lasta ja asendada selle positiivse mõttemaailmaga. Tsitriini saab kanda talismanina erinevatel viisidel ja kindlasti loeb ka, milliseid kristalle sa veel kannad. See kõik mõjutab Tsitriini toimet talismanina. Mida lähemale Päikesepõimikule, seda tugevamini see aktiveerib seda kanalit. Tsitriini võib leida valgete laikudega, tumekollasena, läbipaistva kollasena, suitsuse kollasena või selge erkkollasena.


- Tsitriini kandmine talismanina aitab suurendada ambitsioone, soovmõtlemist, positiivset ellusuhtumist, elukirge, optimismi, elujanu. Tsitriin aitab tunda selle kandjal end vajalikuna ja mõista, et elu tuleb võtta nii, nagu see meile ette kantakse.

- Tsitriin on kristall, mis õpetab sind elu materiaalsemalt poolt hindama. See õpetab, et materiaalne pool on sama tähtis, kui on emotsionaalne pool. Kuid mida see veel annab on oskus ahnusest lahti saada. Õpetades, et materiaalne ahnus viib hukatusse ja materiaalsuse austamine viib külluseni. 

- Tsitriin on spirituaalne avaja ja seda soovitan kanda kõigil "algajatel spiritualistidel", kes alles õpivad enda intuitsiooni arendama, enda sisetunnet kuulama ja kes ei oska veel enda energiat suunata. Tsitriin eemaldab need blokaadid, mis takistavad selle kõige arengut ja aitavad peale seda sellel arengul ka tekkida.

- See on kristall, mis annab sulle oskuse külluslikke soove teele saata nii, et need ka sinu ellu tuleksid. Tsitriin õpetab sind enda seest positiivseid signaale edasi saatma, mis aitavad sulle küllust ligi tõmmata.

- Vabastab blokaade ehk energiaid, mis hoiavad sind tagasi. Tegeledes selliste energiatega, mis ei lase sul elu täiel rinnal elada. Aidates sul igas hetkes ja olukorras olla õnnelik ning maksimaalselt nautida seda hetke, milles eksisteerid.

- Külluse kristallidega koos kantuna aitab Tsitriin võimendada head töö õnne või aitab tuua läbi enda töö häid materiaalseid kordaminekuid.

- Kui kanda koos Karneooli ehetega, siis see aitab iseenda oskusi avastada, leida õige eriala, mida õppida või mõista enda häid külgi.

- Ripatsina kantuna on see kasulik neile, kes ei oska teistele öelda "ei" või, kes on väga mõjutatavad teiste suhtes. Eriti kasulik on see lastele, kes teevad teiste laste sõnade järgi tegusid. Tsitriin tugevdab isiksust ja enesekindlust.

Ametüst ehetega koos kantuna aitab Tsitriin avada intuitsiooni ja soodustab spirituaalseid rännakuid.

- Tsitriini kandmine aitab ligi tõmmata positiivseid, häid kogemusi, inimesi ja seiklusi. Soovitatav kanda reisimise ajal.

- Kui kannate Tsitriinist talismani, siis seda saab kasutada "kurjade hingede" eemale peletamiseks. Kui mõnel hetkel tunnete, et "keegi" jälgib teid ja ülimalt suur rahutustunne tekib hinge, siis võtke see talisman korraks kätte ning paluge oma mõtetes, et see "keegi" lahkuks, kuna teil ei ole soov temaga suhelda. Mõne hetke pärast peaks ta kaduma, kuna Tsitriinil on oskus neid tõrjuda läbi mõtete.

RAVITSEMINE: Kanna Tsitriini kristalli, et tervendada järgmiseid probleeme.


Põhjendamatud hirmud, närvilisus, pidevad meeleolu kõikumised, kurvad mõtted, seedminine, magu, soolestik, mao happelisus, mao haigused, seedesüsteemi probleemid, ainevahetus ehk metabolism.


- Tsitriin annab tervendavat väge juurde ükskõik millise haiguse tervendamiseks. Tsitriin annab sulle energiat, et sa saaksid terveks.


PÄIKESEPÕIMIK Tsitriin on üks tugevamaid kristalle, mida võiks Päikesepõimiku tervendamiseks kanda. Tsitriin suunab Päikesepõimikusse energiat, elujõudu, küllust ja positiivsust. Need samad elemendid on need, mis suurendavad Päikesepõimiku tööd. Tänu sellele energiale, mida Tsitriin Päikesepõimikusse edastab, avaneb sinu hinges külluse kanal. See on kanal, mis toob sulle emotsionaalset kui ka materiaalset küllust.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Tsitriin LÕVIDELE head materiaalset õnne ja positiivset suhtumist. VÄHKIDEL aitab teiste suhtes tolerantsem olla ja mõista, et enamus ei soovi teile liiga teha ega teie vastu salaplaane sepitseda.

Tähemärgid toimivad hoolimata sellest, kui sa oled selle ehte endale võtnud mõnel teisel eesmärgil. See on nende lisaomadus!


Tule elemendi õnne kristall - JäärLõvi ja Ambur


Tsitriin on tule elemendi õnne, positiivsuse ja hea energia kristalliks. Tsitriin suurendab tule elemendile omast head energiat ja aitab alati heas tujus olla. Tsitriin võiks alati olla JääraLõvi või Amburi elus. Tsitriin võiks olla tema lähedal või koduses keskkonnas. 

Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus ca 5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TSITRIIN, Ehted, ripats, tipp, spirituaalne avanemine, positiivsus, optimism, head mõtted, elukirg, elujanu, ambitsioonid, soovmõtlemine, tugev isiksus, enesekindlus, töö edu, kui keegi jälgib, lõvi, vähk, reisimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja