TSITRIIN

  • 9.50€

Toote detailid

  • Mudel: TSITRIIN lihvimata võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koostisosi nagu Ametüst. Tsitriin on kollakat tooni kristall, mille sees leidub ka valget. See sama valge on Kvarts. Tsitriini kollane toon annab sellele oskuse küllust ligi kutsuda, positiivsust luua ja energiat anda. Tsitriin on üks enimkasutatavaid külluse kristalle, mida kasutatakse materiaalse edu tagamiseks ja rahaenergia ligi tõmbamiseks.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

TSITRIIN TIPP


Tsitriini tippudel on oskus energiaid õigetesse kohtadesse suunata ja seda väga kiirelt. Tsitriini tippu kasutatakse võtmehoidja küljes kodule või autole kiire lisaenergia andmise jaoks.
Tsitriini tippusid hoitakse autos, kui soovitakse autot maha müüa ja müügile edu tuua. Täpselt sama tehakse maja või mõne teise suurema väärtusega asjaga.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Tsitriin on külluse ja materiaalse edu kristall. Tsitriin võtmehoidja aitab kodu võtmete küljes kodule head külluslikku õnne tuua, aidates perekonnale rahaõnne ja materiaalset edukust tuua.

- Hoia Tsitriinist valmistatud võtmehoidjat enda töökoha võtmete küljes, et endale tööedu ja küllust läbi töö tuua.

- Tsitriin aitab koju tuua head õnne, aidates ükskõik, millist õnne energiat perekonda tuua. Tsitriin aitab kodu külluse nurgal paremini tööd teha, kui see on kodu võtmete küljes.

- Tsitriinil on oskus kaitsta perekonda, kodu ja sind ennast laostumise ning materiaalse ebaõnne eest.

TSITRIINI VÕTMEHOIDJAID KINGITAKSE sellel eesmärgil, et teisele inimesele, perekonnale või ettevõttele head õnne ning edukust anda.

AUTO VÕTMELE

- Hoia Tsitriinist valmistatud võtmehoidjat auto võtmete küljes, kui sul on soov enda autot maha müüa. Tsitriin toob õnne ostu- ja müügitehingutes. Tsitriin aitab autole head külluslikku energiat luua.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Tsitriinist valmistatud võtmehoidjat laetakse Tsitriin geoodi peal.

Tule elemendi õnne kristall - JäärLõvi ja Ambur


Tsitriin on tule elemendi õnne, positiivsuse ja hea energia kristalliks. Tsitriin suurendab tule elemendile omast head energiat ja aitab alati heas tujus olla. Tsitriin võiks alati olla JääraLõvi või Amburi elus. Tsitriin võiks olla tema lähedal või koduses keskkonnas. 

Tehniline
Mõõdud Tsitriini suurus on ca 4*2*1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TSITRIIN, Väeesemed, tsitriin võtmehoidja, auto müük, auto maha müümine, küllus, materiaalne edu, tööedu, kodu energia.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja