UNENÄOPÜÜDJA LILLA

  • 14.90€

Toote detailid

  • Mudel: UNENÄOPÜÜDJA LILLA (5 rõngast)
  • Saadavus: Laos


UNENÄOPÜÜDJAD on pärit Indiaanlastelt ja teised hõimud ning uskumused on nendelt selle üle võtnud enda kasutusse. Unenäopüüdjad on valmistatud käsitsi ja kui seda Indiaanlane tegi, siis andis ta enda head soovid sellega kaasa. Uskumuste põhiselt aitavad need unes olijat kaitsta, hingedel häid või ettehoiatavaid sõnumeid tuua ja loomulikult tagada sügav uni. See, kes magab Unenäopüüdja all hästi ja kelle uni on hea olnud, siis see tähendab seda, et keegi hea hing on sind valvamas käinud ja jaganud sulle teadmisi, mida hiljem läbi oma intuitisooni ära kasutad. Näiteks ühel päeval sa tunned väga suurt tahet kuskile minna, kus sa tavaliselt ei käi, sinna minnes ootab sind ees uue inimesega tutvumine, kellega sinu teekond läheb ka edasi ehk läbi intuitsiooni astud samme, mida hing on ette rääkinud.


- Unenäopüüdja kaitseb päikeseloojangust päikesetõusuni nii, et läbi suurima ringi keskpaiga, mis on tavaliselt paeltest, niitidest või nööridest, püütakse halb hing kinni ja hoitakse kuni päikesetõusuni kinni ning alles siis lastakse läbi sulgede hing tagasi sinna, kus ta pärit oli.


- Kaitseb halbade hingede eest, kaitseb teiste poolt saadetud kurjade ja ärasõnuvate sõnade eest, kaitseb energia-deemonite eest, kaitseb halbade unenägude eest, mis üldiselt ongi märk sellest, et keegi halb hing on majja pääsenud. Hinged saavad läbi une meid kõige rohkem mõjutada ja see on põhjus, miks unenäopüüdjad ka kunagi valmis tehti.


- Unenäopüüdjate külge riputatakse erinevaid kristalle või kristallidest ripatseid, et tuua prohvetlike unenägusid.


- Unenäopüüdjad toovad head ja sügavat und, aitavad eemaldada õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad inglitega kontakteeruda.


Unenäopüüdja värvus annab sellele erinevad omadused :

- Lilla unenäopüüdja on spirituaalne, aitab tuua ettekuulutusi, aitab mõista sinu enda elu sügavamaid mõtteid, soodustab astraal rännakusse minemist ja muudab läbi une sind spirituaalsemaks. Spirituaalsemaks niiviisi, et see aitab sul ettekuulutusi tuua ja aitab sul need hiljem hommikul lahti seletada. Lilla unenäopüüdja juurde sobib Barüüt, kui soovitakse unenägusid hommikul mäletada. Barüüdi kristall riputatakse unenäopüüdja külge.

Unenäopüüdja peab rippuma otse voodi kohal ja kõige parem oleks, kui see ripuks nii, et voodis pikali olles on see sinu pea kohal. Niiviisi töötab unenäopüüdja kõige paremini ja saab oma kaitsvaid ülesandeid täita. Väike unenäopüüdja sobib ühe inimese jaoks, keskmine kahele inimesele ja väga suuri unenäopüüdjaid kasutatakse sellise toa kaitsmiseks, kus koos magavad eraldi voodites mitmed inimesed. Üldiselt siis, kui lastetuppa riputatakse üks unenäopüüdja,võiks see olla suur, ca. 30 cm läbimõõduga ja sellisel juhul riputatakse see otse toa keskele. Unenäopüüdja võib rippuda lapsevankri kohal või turvahälli küljes, et tagada ka temal hea uni. Algupäraselt on need lastele ka tehtud ja see on hea viis anda oma lapsele spirituaalne kaitse. Ka autodesse võib unenäopüüdjaid riputada, aga see aitab vaid öösiti kaitsta autot vandaalide ja varguste eest, aidates autol olla "nähatmatu" halba soovijate suhtes.


Unenäopüüdja on üks väeesemeid, mida saab kasutada tuleviku nägemiseks läbi une. Voodi kõrval võid hoida ka selgeltnägemise kristalle sama tulemuse saamiseks.
Unenäopüüdjaid ei pea puhastama, kui magamistoas aegajalt lastakse viirukitel, küünaldel või rituaalitaimetel suitseda.

Tehniline
Mõõdud Suure rõnga läbimõõt on 11,5 cm, väiksematel on 4,5 cm ja unenäopüüdja kogupikkus on 50cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: UNENÄOPÜÜDJA, LILLA, Väeesemed, unenäopüüdja lilla, uni, unenäod, õudusunenäod, energia-deemonid, astraalrännak, prohvetlikud sõnumid, inglid, intuitsioon, spirituaalsus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja