KÜÜNLAD


Küünlad on rituaali ja maagia esemed. Küünlaid on imelihtne kasutada, need on igaüks oma erilise väega kaetud ja need annavad sulle võimaluse erinevate energiate ellu toomiseks. Küünalde olemus on väga nõiduslik, iga küünla leek puhastab küünalt ümbritsevaid energiaid ja erinevatest taimeõlidest valmistatud küünlad on veel oma ainulaadse väega. Loe kindlasti iga erineva küünla kohta, et mõista nende kasulikke omadusi ja ka seda, milline küünal võiks sind abistada.


Küünalde kasutamine on üheks lihtsamaiks viisiks maagia tegemiseks ja enamus rituaalid/maagiad on seotud küünaldega. Seega võid väga tihti erinevates nõiduslikes rituaalide/maagiate retseptides leida, et selle valmistamisel läheb küünalt vaja.


Küünlad aitavad sinu mõtetel, sõnumitel ja erinevatel nõiduslikel tegevustel täituda. Kui sa põletad kodus küünalt selleks, et saada teatud küünla energiat enda ellu, siis palun ära puhu enda küünalt mitte kunagi kustu. Alati lükka põlev ots vaha sisse kustu või kustuta see küünla kustutajaga. Seda sellepärast, et maagia ja selle vägi ei saaks tühistatud. Küünalde puhumine tühistab selle energia, mis küünal andma pidi. Küünlaid tuleb alati põlema panna tikuga, et nende vägi oleks võimalikult võimas. AALOE

5.90€

ARMASTUS

5.90€

BASIILIK

5.90€

BOSWELLIA PUU

5.90€

GRANADILL

5.90€

HAMSA KÄSI MAAGIA KÜÜNAL

25.80€

HELESININE RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL

4.90€

INGVER JA APELSIN

5.90€

KANEEL

5.90€

KOHVI

5.90€

KUMMEL

10.90€

KUUSK

5.90€

LAVENDEL

5.90€

MÄND

5.90€

MUST MUSKUS JA PUUVILL

5.90€

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja