La Tene käekett meestele VÄHK

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: VÄHK
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett "VÄHKon spetsiaalne väeese meestele, kes on sündinud Vähi tähemärgi all. See käekett on üks kaheteistkümnest tähemärgi kollektsioonist.

"VÄHK" käekett koosneb Suitskvartsist, mis on Vähi tähemärgi spetsiaalne kristall, kolme Suitskvartsi kõrval on Tiigrisilm, matt Oonüks ja Laava kristallid, mis on kõik meesenergiat täiustavad kristallid.

- Suitskvarts on universaalne kristall Vähi märgi jaoks. See aitab leevendada tööst tulenevat stressi ja ka suhtestressi. Suitskvarts aitab edendada tervislike eluviise ja aitab mõttetööle energiat anda. Suitskvarts on Vähi meeste jaoks ka kaitsekristalliks.

- Tiigrisilm on meeste jaoks hea õnne talisman, mis võimendab mehelikkust, jõudu, tuues enesekindlust ja küllust.

- Oonüks kaitseb salakavaluse eest, tugevdab intuitsiooni ja oskust enda elu üle kontrolli hoida.

- Laava on meestele lausa vajalik kristall. Sellel on oskus tervendada meesenergiat, aidates mehel olla mees, jõuline, aktiivne ning see toetab kõiki neid energiaid, mis ühe mehe iseloomus ja elus võiksid olla.

Soovitatavalt laadida Ahhaadi või Aragoniidi geoodi peal. Puhastada aeg-ajalt Salvei suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, VÄHK, tooted, meeste, vähk, tähemärk, mehelik jõud, mehelik energia, hea õnn, kordaminekud, tervis, intuitsioon, positiivsus, meeste tähemärgid.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja