VALGE HAULIIT

  • 12.80€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT karu võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


VALGE HAULIIT KARU VÕTMEHOIDJA

VALGE HAULIIT on kristall, mida kasutatakse rahu toomiseks, stressi leevendamiseks ja emotsionaalsete probleemide lahendamiseks. See on hingerahu kristall, mis sobib kõigile, kes otsivad enda ellu rahu. Valgel Hauliidil on ka teine hea omadus, milleks on oskus inimest tervenemise poole suunata. See kristall aitab näha, mida sa enda tervisele halba teed ja mis on need toiduained, mis sinu kehale vajalikud on.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Karu sümboliseerib rahu, julgust, füüsilist kaitset, enesekindlust, julget pealehakkamist, stabiilset ellusuhtumist, enda aitamist ja tervenemist. Karu sümboolika aitab selle kandjat kaitsta ebaõnne või ärakasutamise eest.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Kodu võtmete küljes on Valge Hauliidi karu kasulik, kui soovitakse perekonda rahu, stabiilsust ja stressi leevendust tuua.

- Valge Hauliidi karu aitab kaitsta tervet perekonda, aidates perekonnast eemale hoida närvilisust ning üleliigset pinget.

- See väeese sobib väga hästi lapsele, kellel on oma kodu võti. Esiteks karu sümbol ei lase võtmel ära kaduda ja see aitab lapsi, kes kardavad omapead väljas liikuda. Eriti kasulik on see lastele, kes alles harjutavad üksinda liiklemist. Karu sümbol ja Valge Hauliit aitavad kodu alati üles leida.

AUTO VÕTMELE

- Hoia Valge Hauliidi karu võtmehoidjat auto võtmete küljes, kui sul on hirm autoga sõitmise ees. See kristall aitab sul autoroolis olla rahulik ja liigelda ilma suurema närvipingeta.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Mäekristall geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Valgest Hauliidist. Mäekristall aitab võimendada ja taaselustada Valge Hauliidi energiat.
Tehniline
Mõõdud Südame suurus 4*2,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Väeesemed, võtmehoidja, karu, valge hauliit karu, valge hauliit karu võtmehoidja, võtmehoidja, laps, kodu üles leidmine, stressi leevendamine, autosõit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja