VALGE HAULIIT

  • 11.90€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT ingel ripats
  • Saadavus: Laos


VALGE HAULIIT on tavapäraselt valget kuni beežikat tooni kristall, millest jooksevad hallikad-mustad jooned läbi. Valge Hauliit on üks parimaid kristalle, kui me räägime rahu ja stressi leevendavatest kristallidest. Valgel Hauliidil on oskus maandada kõiki üleliigseid energiaid ja pinget tekitavaid emotsioone nii inimese sees kui ka keskkonnas, kus Valge Hauliit parasjagu on.


INGLI SÜMBOOLIKA 

Kui kristallidest valmistada teatud kujundeid või sümboleid, siis see sama sümbol annab sellele kristallile lisaväärtuse. Ingli talisman aitab sul paremini olla kontaktis sinu enda Inglitega. See annab sellele kristallile veelgi võimsama spirituaalse tähenduse, aidates sul oma mõtteid neile saata ja vastupidi ka neil sinuga vestelda mõtteliselt.

Valge Hauliidi Ingli talisman on stressi, närvilise energia ja kurnatus tunde eemal hoidmiseks. See aitab läbi sinu kaitseingli sind stressist eemale hoida. See on väetalisman, mis aitab sinu kaitseinglil sind eemale hoida valedest nägemustest, mis sulle läbi une tuuakse. Valge Hauliidi Ingli tamisman annab sinu kaitseinglile rohkem väge juurde ja aitab sul rohkem teda märgata ning mõista.

Valge Hauliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Valge Hauliit rahustab, leevendab stressi, suurendab rahu tunnet, aitab maandada närvilisust ja on kasulik ka neile, kes on pidevalt pinges ega suuda kontrollida enda närvilisust. Valge Hauliit on ka hea une kristall, kui seda terve päeva vältel kanda, siis see toob hea une öösel, kuid selleks tuleb seda kristalli enda Auras eelnevalt kanda mõned nädalad, kui mitte kuu, et see toimima hakkaks, kuna ennekõike peab see vabastama Auras oleva negatiivsuse ja närvilisuse, mis takistab uinumist.

- Valget Hauliit aitab rahulikus tempos enda elueesmärgi poole liikuda, aidates kõik sinu elu järgmised sammud läbi analüüsida, et sa suuremaid vigu ei saaks teha. See mitte ei võta riskimis omadust vähemaks, vaid lihtsalt aitab sul rohkem läbi mõelda ja kuulata intuitsiooni häält mõne raskema otsuse langetamise juures. Valge Hauliit on toetav kristall intuitsiooni kristallide parema töö tegemise jaoks.

- Leevendab ülikriitilist meelt, aitab lahti saada pidevast kritiseerimisest ja halvustamisest. See kehtib nii kriitika suhtes, mida teistele saadetakse, kui ka selle kriitika osas, mida iseendale antakse. Valge Hauliidi kandmine muudab selle kandja tolerantsemaks kõigi suhtes.

- Valge Hauliit leevendab vihatunnet, vihatunde teket ja väga sügavat viha kellegi konkreetse vastu. See ei pea ka otsene viha olema, see võib olla ka kibestumine või sügav pettumuse tunne, mida Valge Hauliit oskab selle kandja Aurast välja lasta. See on kõik selleks hea, et inimene suudaks edasi elada ja lasta minevikust vabaks.

- Valge Hauliit soodustab andestamist ja seda ennekõike iseendale. See tähendab seda, et kui midagi halba on selle kandja elus juhtunud, siis Valge Hauliit aitab selle vabaks lasta nii, et ta enam ei mõtleks selle üle ega võtaks seda tulevikku kaasa.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Valget Hauliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Valge Hauliit aitab omastada Kaltsiumit, leevendab lihaskrampe, on kasulik unehäirete tervendamisel ja stressi maandamisel. On kasulik neile kandmiseks, kellel on nõrgad hambad.

- Kanna Valge Hauliidi kristalli, kui soovid dieeti pidada. Valge Hauliit on üks dieedi pidamise kristallidest, millel on oskus aidata sinu toidu menüüd tervislikumaks muuta. See suunab sind tervislikum elustiili poole, aidates vastu pidada ja dieedi alguses tekkiva pingega hakkama saada. See soodustab tervislikku toitumist. 

Valge Hauliit on nii mitmekülgne kristall ja see sobib kõigile kandmiseks lisakristallina, kuna see aitab ennekõike stressi maandada, mis on oluline üldse teiste kristallide maksimaalse teraapia kätte saamisel.

KROONTŠAKRA

Valge Hauliit tervendab Kroontšakrat ja aitab sellel olevaid pingeid vabastada. Peale selle on Valge Hauliit Kroontšakra tervendamise poolest kõige tugevam kristall, siis kui Kroontšakra ebakorrektse töö tõttu on tekkinud unehäired. Valge Hauliit aitab Kroontšakral tööd teha ja avada energia kanalid, mis vabastavad unehäired.

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam rahu südamesse KAKSIKUTELE ja sisemist tasakaalu NEITSITELE.

ASTROLOOGIA

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese ehk Kassi aastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Ehted, ingel, rahu, intuitsioon, kriitika, tolerantsus, hea uni, magamine, stress, stressi leevendamine, hea enesetunne, minevikust vabaks laskmine, vihatunde eemaldamine, andestamine, lihaskrambid, unehäired, kaltsiumi omastamine, hambad, Kroontšakra, neitsi, kaksikud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja