VALGE HAULIIT

  • 13.90€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT öökull võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


VALGE HAULIIT on valget värvi kristall, millele iseloomulikuks on ka hallid jooned ja triibud. Valge Hauliit on ääretult rahustava toimega kristall, mida kasutatakse närvilisuse ja stressi energia maandamiseks. Valge Hauliit on mediteerimise kristall ja selle kristalli abiga õpitakse enda sisemist häält rohkem kuulama. Valge Hauliit tervendab emotsionaalset valu, stressi, pinget, närvilisust, ärevuse tunnet ja unega seotud probleeme.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Öökull sümboliseerib kaitset, valvurit, teispoolsusega kontakti ja uskumuste päraselt on öökull olnud alati teispoolsuse väravavaht ning selle tee avaja. Öökulli sümboolika on võimas kaitsetalisman, mis kaitseb õnnetuste ja ebaõnne eest.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Öökull sümboliseerib kaitset ja koos Valge Hauliidiga oskab see väeese kaitsta sinu kodu stressi, emotsionaalse valu, närvilisuse ning uneprobleemide eest. Aseta see kodu võtmete külge, kui sinu majapidamises on juba selliseid probleeme. See on väeese, mis aitab nendel probleemidel ära kaduda.


- Valge Hauliidi öökulli võtmehoidja on väga kasulik selleks, kui soovitakse majapidamisest vabastada vanat energiat. See aitab vabaks saada ka näiteks eelmiste omanike energiast, et need sind ja sinu perekonda segama ei hakkaks.


- Sobib kodu võtmete külge, kuhu soovitakse lõõgastust rohkem tuua. Kui pereliikmed on pidevalt pinges ja ei suuda elu rahulikult võtta, siis Valge Hauliidi öökull on selle jaoks väga kasulik


Sobib ka iluteenindajate töötoa võtme külge, aidates enda töösse tuua klientide poolt heakskiitu. See on kristall, mis aitab kliendil end hästi ja lõõgastunult tunda.


AUTO VÕTMELE

- Valge Hauliidi öökull sobib selle inimese auto võtme külge, kes kardab autot juhtida ja kes ennekõike kardab ise, et ta võib liiklusõnnetusi põhjustada. See on kristall, mis aitab autosõidu hirmust lahti saada.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Mäekristall geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Valgest Hauliidist. Mäekristall aitab võimendada ja taaselustada Valge Hauliidi energiat.

Tehniline
Mõõdud Öökulli suurus ca 4*2*0,7 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Väeesemed, võtmehoidja, valge hauliit öökull, öökull, võtmehoidja, kodu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja