La Tene käekett VALGE HAULIIT

  • 17.70€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett VALGE HAULIIT (925 hõbe)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


VALGE HAULIIT on üks rahustavamaid kristalle terves kristallimaailmas ja kui keegi soovib kohest leevendust pingetele või ülemõtlemisele, siis just see on õige valik kristalliteraapia saamiseks. Valge Hauliit on valget värvi kristall, millele on omane hallikas muster valge tekstuuri sees. 


VALGE HAULIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Üldiselt on Valge Hauliidi peamiseks oskuseks närvide rahustamine, stressi leevendamine, meeleolukõikumiste tasakaalustamine ja teiste kristallide energia ühtlustamine. See tähendab seda, et kui sa kannad Valge Hauliidi käeketi kõrval veel üht kristallidest valmistatud käeketti, siis Valge Hauliit aitab ühendada kõikide erinevate väeesemete jõud ning viia need vaikselt Aurakehasse.

- Valge Hauliit on tervisliku toitumise kristall ja seega on soovitatav seda kanda pikaajaliselt, kui soovitakse tõeliselt muuta enda toitumisharjumusi. Valge Hauliit aitab alateadlikult tervislikke valikuid teha ja sobib kandmiseks dieedipidamise ajal. Valget Hauliiti võib veelgi tõhusama tulemuse saamiseks kanda koos Apatiidi kristalliga .

- Aitab lahti saada liigsest enesekriitikast, enesehävituslikest mõtetest ja peatab pideva iseenda mahategemise.

- Kui on käsil suured õpingud, siis Valge Hauliit annab lisajõudu selleks, et kõik lõpuni ära teha. Valge Hauliit ei luba asju pooleli jätta, ega alla anda ka siis, kui kõik tundub ülejõu käivat.

- Eemaldab selle kandja sees oleva viha ja samas aitab ka teiste inimeste viha eest kaitsta. 

Valgel Hauliidil on üks võimas omadus veel, milleks on kristallilaste ja vikerkaarelaste ülitundlikuse toetamine. Need kaks hingetüüpi on äärmiselt tundlikud kriitikale ja elule üldse - Valge Hauliit suudab neid kahte hinge tasakaalus hoida.

RAVITSEMINE

Valge Hauliit aitab tervendada toitumisprobleeme, milleks võib olla liigsöömine, anoreksia, buliimia, jne. Valge Hauliit tervendab närvisüsteemi ja aitab ükskõik millisele närvidega seotud haiguse tervenemisele kaasa. Valge Hauliit on hea ka siis, kui inimene on läbi elanud mõne trauma või närvivapustuse.

Kanna Valge Hauliidi kristalli, kui soovid dieeti pidada. Valge Hauliit on üks dieedipidamise kristallidest, millel on oskus aidata muuta sinu toidumenüüd tervislikumaks. See suunab sind tervislikuma elustiili poole, aidates vastu pidada ja dieedi alguses tekkiva pingega hakkama saada. See soodustab tervislikku toitumist. 

SODIAAK

Kõige enam mõjub Valge Hauliit KAKSIKUTELE

ASTROLOOGIA

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese ehk Kassi aastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid nad teevad aeg-ajalt selle aususega enda lähedastele haiget.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist. 
Tehniline
Mõõdud Ümmarguse pärli suurus ca 0,8 cm.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, VALGE HAULIIT, Tene käekett, Tene käekett valge hauliit (925 hõbe), valge hauliit käekett, hõbe käekett, vikerkaarelaps, kristallilaps, rahu, stress, dieet, tervislik toitumine, anoreksia, buliimia, toitumisprobleemid, õppimine, viha, kaksik

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja