VALGE HAULIIT

  • 9.50€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT auguga ristkülik
  • Saadavus: Laos


VALGE HAULIIT on tavapäraselt valget kuni beežikat tooni kristall, millest jooksevad hallikad-mustad jooned läbi. Valge Hauliit on üks parimaid kristalle, kui me räägime rahu ja stressi leevendavatest kristallidest. Valgel Hauliidil on oskus maandada kõiki üleliigseid energiaid ja pinget tekitavaid emotsioone nii inimese sees kui ka keskkonnas, kus Valge Hauliit parasjagu on.


Valge Hauliit koos ristkülikuga - kaitse loomine, kaitse vajamine ja enesekindluse suurendamine.

Valge Hauliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Valge Hauliit rahustab, leevendab stressi, suurendab rahutunnet, aitab maandada närvilisust ja on kasulik ka neile, kes on pidevalt pinges ega suuda kontrollida enda närvilisust. Valge Hauliit on ka hea une kristall, kui seda terve päeva vältel kanda, siis see toob hea une öösel, kuid selleks tuleb seda kristalli enda Auras eelnevalt kanda mõned nädalad, kui mitte kuu, et see toimima hakkaks, kuna ennekõike peab see vabastama Auras oleva negatiivsuse ja närvilisuse, mis takistab uinumist. 

- Valget Hauliit aitab rahulikus tempos enda elueesmärgi poole liikuda, aidates kõik sinu elu järgmised sammud läbi analüüsida, et sa suuremaid vigu ei saaks teha. See mitte ei võta riskimis omadust vähemaks, vaid lihtsalt aitab sul rohkem läbi mõelda ja kuulata intuitsiooni häält mõne raskema otsuse langetamise juures. Valge Hauliit on toetav kristall intuitsiooni kristallide parema töö tegemise jaoks.

- Leevendab ülikriitilist meelt, aitab lahti saada pidevast kritiseerimisest ja halvustamisest. See kehtib nii kriitika suhtes, mida teistele saadetakse, kui ka selle kriitika osas, mida iseendale antakse. Valge Hauliidi kandmine muudab selle kandja tolerantsemaks kõigi suhtes.

- Valge Hauliit leevendab vihatunnet, vihatunde teket ja väga sügavat viha kellegi konkreetse vastu. See ei pea ka otsene viha olema, see võib olla ka kibestumine või sügav pettumuse tunne, mida Valge Hauliit oskab selle kandja Aurast välja lasta. See on kõik selleks hea, et inimene suudaks edasi elada ja lasta minevikust vabaks. 

- Valge Hauliit soodustab andestamist ja seda ennekõike iseendale. See tähendab seda, et kui midagi halba on selle kandja elus juhtunud, siis Valge Hauliit aitab selle vabaks lasta nii, et ta enam ei mõtleks selle üle ega võtaks seda tulevikku kaasa.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Valget Hauliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Valge Hauliit aitab omastada Kaltsiumit, leevendab lihaskrampe, on kasulik unehäirete tervendamisel ja stressi maandamisel. On kasulik neile kandmiseks, kellel on nõrgad hambad.

- Kanna Valge Hauliidi kristalli, kui soovid dieeti pidada. Valge Hauliit on üks dieedi pidamise kristallidest, millel on oskus aidata sinu toidu menüüd tervislikumaks muuta. See suunab sind tervislikum elustiili poole, aidates vastu pidada ja dieedi alguses tekkiva pingega hakkama saada. See soodustab tervislikku toitumist. 

Valge Hauliit on nii mitmekülgne kristall ja see sobib kõigile kandmiseks lisakristallina, kuna see aitab ennekõike stressi maandada, mis on oluline üldse teiste kristallide maksimaalse teraapia kättesaamisel.

KROONTŠAKRA

Valge Hauliit tervendab Kroontšakrat ja aitab sellel olevaid pingeid vabastada. Peale selle on Valge Hauliit Kroontšakra tervendamise poolest kõige tugevam kristall, siis kui Kroontšakra ebakorrektse töö tõttu on tekkinud unehäired. Valge Hauliit aitab Kroontšakral tööd teha ja avada energiakanalid, mis vabastavad unehäired.

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam rahu südamesse KAKSIKUTELE ja sisemist tasakaalu NEITSITELE.

ASTROLOOGIA

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese ehk Kassi aastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*1,5*0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Ehted, auguga, valge hauliit auguga, rahu, intuitsioon, kriitika, tolerantsus, hea uni, magamine, stress, stressi leevendamine, hea enesetunne, minevikust vabaks laskmine, vihatunde eemaldamine, andestamine, lihaskrambid, unehäired, kaltsiumi omastamine, hambad, Kroontšakra, neitsi, kaksikud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja