VALGE HAULIIT

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT looduslik (ümar)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Looduslik VALGE HAULIIT ehk MAGNESSIIT on üks väga hea Feng Shui element eluruumides, eriti magamistoas ning söögiruumides.


Valge Hauliit köögis või söögiruumides


Valge Hauliit aitab edendada tervislikku eluviisi, eriti tervislikku toitumist, kui see on nendes ruumides. Valge Hauliit aitab nii täiskasvanul kui ka lapsel alateadlikult valida endale õigeid toiduaineid, suurendab söögiisu tervislikemate toitude suhtes ning pidurdab kahjulike maiustuste vajadust, eriti šokolaadi. Seega on Valge Hauliit kasulik dieedi ja vähese söömise puhul. Viimane on eriti kasulik laste puhul. Valget Hauliiti võite panna täpselt söögilaua keskele, külmkapi kõrvale, isegi ka sisse, ning samuti ka köögi tööpinna peale.


Valge Hauliit magamistoas


Valge Hauliit voodi kõrval või magamistoa peegli ees aitab lahti saada uneprobleemidest, soodustades uinumist, lõõgastumist, eemaldades argimuredest tekkinud stressi, rahustades mõtteid, mis üldiselt ei lase meil magama jääda.


Valge Hauliit kui hammaste tugevdaja


Usutakse, et Valge Hauliidi tüki viimine hambapasta kõrvale, aitab hambapasta kahjulike koostisosade seest tervislikud osad välja tuua ning muuta selle tervislikumaks meie hammaste suhtes.


Pidage meeles, et igale kristallile antakse vaid üks eesmärk, mille nimel see kristall töötab. Näiteks ei saa vee-eliksiiri kristalle kasutada komplektides, puhastus geoode ei saa kasutada komplektides, armastuse komplekti kristalle ei saa hiljem lisada külluse komplektidesse jne. Iga kristall, mis te enda jaoks leiate, saab ühe konkreetse eesmärgi teie energia või kodu energia muutmiseks. Vastasel juhul satub kristall segadusse ning tema energia muutub negatiivseks ja isegi tühjaks.


Naturaalseid kristalle puhastatakse viirukite, rituaali taimede suitsu ja päikese-kuu valguse käes.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Kristallid, looduslik, magnessiit, hambad, hea uni, lõõgastumine, dieet, tervislik toitumine, söömishäired

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja