VALGE HAULIIT

  • 23.00€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


VALGE HAULIIDI PÜRAMIIDID on spetsiaalselt mõeldud dieedi pidamiseks ja enda kehale vastava õige toitumisharjumise saavutamiseks. Valge Hauliidi püramiidid on ideaalsed vee-eliksiiride valmistamiseks, et kiirendada meie keha metabolismi ning ravitsemis uskumuste järgi on Valgel Hauliidil võime kiirendada meie keha üleliigsete rasvade põletamist.


- Valge Hauliidi püramiidi soovitan koos hoida Musta Obsidiaaniga, võite need enda vee-eliksiiridele mõeldud kristallilaekasse asetada või Valgele Hauliidile spetsiaalselt valge koti sisse panna koos Obsidiaaniga. Musta Obsidiaaniga just sellepärast, et see võimendab dieedi pidamise jaoks ette määratud kristalle ja annab neile tugevama vibratsiooni sellejaoks, et te alla ei annaks.


- Valge Hauliidi püramiid sobib väga hästi ka külmikusse või pere söögilauale. Sellisel juhul aitab see tervel perel muuta alateadlikult enda toitumisharjumusi ja soosib tervislikemate toiduainete valimisele kaasa.


- Lisaks teised toitumisharjumusi muutvad kristallid, mille võib söögilauale asetada -
Apatiit, Sinine Hauliit, Must Obsidiaan.
Üldiselt muudavad kõik kristallid meie elukvaliteeti paremaks ja aitavad meil endale kasulikemaid otsuseid vastu võtta.


- Too enda kööki Valge Hauliidi või Musta Obsidiaani püramiid, mis suunab sind enda tervise nimel pingutama. Nendel püramiidel on oskus sind tervislikumaid toite tegema suunata, aidates inspiratsioonil tulla ja viies sind intuitiivselt selle poole, et sa leiaksid üles oskuse taimi enda menüüs ära kasutada.


Valge Hauliidi püramiid säilitab väga kauaks enda energialaengu ja kodu seinte vahel hoides seda, oleks vaja puhastada mõni kord aastas. Ravitsemise eesmärgil kasutatuna tuleb alati kõik kristallid peale kasutamist puhastada voolava vee all ning hiljem ööpäevaks aknalauale laadima panna, kui teist võimalust ei ole märgitud.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Väeesemed, püramiid, valge hauliit püramiid, toitumisharjumuste muutmine, dieet, tervislik eluviis, vee-eliksiir, metabolism, tervis

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja