VALGE HAULIIT

  • 12.80€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT süda võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


VALGE HAULIIT on üks rahustavamaid, stressi leevendavamaid ja hingerahu toovaimaid kristalle terves kristalli riigis. Valget Hauliiti tuntakse kui sisemise rahu tagajana ja kui see kristall on võtmehoidjana kasutusel, siis see toob vaid rahu majja.


Valgest Hauliidist valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputada selle külge koduvõtmed, siis see võtmehoidja kristall automaatselt hakkab kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas ka kõiki vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

KODU VÕTMETELE Valge Hauliidi süda kodu võtmete küljes aitab sinna koju tuua palju rahu, leevendada kogu perekonna stressi ja aidates üle saada ükskõik millisest pingelisest perioodist, mis perekonda on tabanud. Kodu võtmete küljes aitab see majja tuua tervislike eluviise ja viia perekond stabiilsema rütmi peale elama.

AUTO VÕTMELE Auta võtmete külge sobib Valge Hauliidi süda kõige rohkem siis, kui juht ei tunne end roolis olles kõige turvalisemalt. Kas siis probleemiks on see, et kardetakse teiste autojuhtide poolt tekitatud probleeme teel olles või hirm üleüldiste avariide ees. Valge Hauliidi süda on eriti kasulik värsketele autojuhtidele, aidates nende liiklushirmust lahti saada. Peale selle muudab Valge Hauliidi süda juhi ka väga stabiilseks ja rahulikuks roolis, aidates keskenduda liiklusele ja sobib neile, kellel mõtted pidevalt on hajevil.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE / ENDA LÄHEDAL KANDMINE Valge Hauliidi südame kaasas kandmine aitab selle kandjal rohkem iseenda peale mõtlema hakata. Enda vajadustele, tervisele ja tulevikule, aidates näha, mis selle kandja ellu ei sobi ja mis võiks sinna kuuluda. Hea kristalli talisman tervislike eluviiside toetamiseks.
Tehniline
Mõõdud Südame suurus 3*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Väeesemed, võtmehoidja, rahu, stabiilsus, auto, kodu, perekonna rahu, hingerahu, tervislik elustiil, südame talisman

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja