VALGE HAULIIT

  • 9.20€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT süda ripats (väike)
  • Saadavus: Laos


Südame sümboli tähendus


Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.


VALGE HAULIIT südame sümboliga aitab saavutada järgmist:

- Valge Hauliit on väga leebe energeetikaga, seega sobib väga hästi neile, kes on iseloomult tundlikud, emotsionaalsemad, haavatavad, sensitiivsed ja üleüldiselt õrna hingega.

- Valge Hauliit leevendab närvilisust, aitab emotsionaalsetest pingetest lahti lasta ja suurendada oskust olla rahulik igas olukorras, mis eluteele ette tuleb. Valge Hauliit sümboliseerib rahu ja hingelist heaolu.

- Südame sümbol aitab väga hästi avada Valge Hauliidi omadused ja see tegelikult aitab ka võimendada selle kristalli toimet.

- Valge Hauliit aitab keskenduda õppimisele.

Teised kasutamisse võimalused: Hoia Valge Hauliidi südant koti, unenäopüüdja, jope või mõne teise eseme küljes, et see saaks pidevalt sinust stressi eemale hoida. Unenäopüüdja külge Valge Hauliidi südame riputamine aitab leevendada ärevat und ja aitab ka une ajal leevendada stressi ning selle energia Aurast välja viia. Valge Hauliit sobib väga hästi laste kristalliks.

ASTROLOOGIA 

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese ehk Kassi aastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Kanna koos Roosa KvartsiLasuriidi või Serpentiin Jaadi südamega, kui soovid enda ellu armastust või sõprusarmastust tuua. Kanna seda koos Apatiidi ripatsiga, kui soovid toitumisharjumusi muuta, muutes end tervislikumaks ja aktiivsemaks.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.

Tehniline
Mõõdud ca 1,5*1,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Ehted, ripats, süda, südame talisman, valge hauliit süda, rahu, emotsionaalsus, sensitiivsus, õrn hing, närvilisus, õppimine, sõprus, armastus, tervislik toitumine, rahu, hea uni, stressist vabaks

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja