VALGE HAULIIT-PÜRIIT

  • 13.40€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT-PÜRIIT auguga
  • Saadavus: Laos


VALGE HAULIIT-PÜRIIT

Valge Hauliit-Püriit on "Tervendaja varanduse" kristall, seda selles mõttes, et seda kandes aitab see tuua inimesi sinu lähedale, keda sina saaksid aidata.

Valge Hauliit-Püriit on kahe väärtusliku kristalli kooslus, milleks on Valge Hauliit ja Püriit. See tekib siis, kui need kaks kristalli on omavahel mäe põues kõrvuti olnud, Valge Hauliit-Püriit on kristall, mida kaevantatakse täpselt ühelt kristallilt teisele ülemineku kohas. Selles kristallis on nende kahe kristalli vägi, mis omakorda toob välja veelgi unikaalsema energia. Iseloomulikuks on valge toon, mille seest jookseb erinev hallikas-hõbedane muster läbi. Peamiseks kristalli leiupaigaks on USA, Arisonas. 

VALGE HAULIIT-PÜRIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- See on ennekõike kristall, mis on kasulik erinevatele tervendajatele. Selle all ma mõtlen inimesi, kes üht või teist viisi praktiseerivad tervendusteraapiaid. Olgu siis selleks tervenduseks kristallide teraapia, ravimassaaž, aura puhastamine, kirurgia või mõni muu tervendus viis. Valge Hauliit-Püriit aitab tervendada nii, et sa ise enda energiat ära ei annaks.

- Valge Hauliit-Püriit aitab tervendusteraapiaid läbi viia nii, et energia säiliks terve sessiooni vältel ja et tervendaja saaks enda energiat piisavalt juurde universumist, et seda enda tervendatavaga jagada.

- See peatab tunde, et "nüüd on energia otsas" aidates mitte tekkida olukordadel, kus sa tunned ennast täiesti läbi olevat ning peatab üleväsimuse, mis tekib tavaliselt kellegi aitamise tagajärjel.

- Valge Hauliidi ja Püriidi kooslus aitab sul õppida teraapiaid, aitab õppida arstiks ja tervendajaks. See on kristallide kombinatsioon, mis aitab suurendada analüüsivõimet ning mälu, et kõik tervendus nipid meelde jääksid.

- Mina soovitan soojalt kanda seda kristalli endaga mitmeid kuid, et teada saada üldse, kas tervenduse teema on sinu teema. See aitab eneses selgusele jõuda, aitab selleni kiiremini jõuda, kui see on sinu saatuses kirjas või kui ei ole, siis see aitab sul sellest mõttest vabaneda.

- Igale ühele ma soovitan Valget Hauliit-Püriiti, kes ei mõista miks üks või teine asi tema elus on, miks mõned probleemid on saadetud. See on kristall, mis aitab sul enda elu ja karma suhtes selgusele jõuda. Aidates mõista, miks sa oled välja teeninud teatud asju.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Valge Hauliit-Püriiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Kaitseb elektromagnet võngete ja kiirguse eest, sobib eriti hästi arstidele, tervendajatele, et nad enda energiat ei annaks ära sellel kiirgusele. Seda kristalli on soovitatav kanda sügava depressiooni ja vaimsete häirete puhul. Sobib selleks, et eemaldada suitsiidseid mõtteid. Siis, kui on selline probleem, siis on soovitatav ühte sellist kristalli ka unenäopüüdja külge riputada.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Valge Hauliit-Püriit kõiki tähemärke võrdselt.

ASTROLOOGIA Valge Hauliit-Püriit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese ehk Kassi aastal. Valge Hauliit-Püriit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT-PÜRIIT, Ehted, auguga, tervendaja, arst, kirurg, teraapia, ravi, energia kogumine, õppimine, arstiks õppimine, tervendajaks õppimine, elektromagnet kiirgus, suitsiid, sügav depressioon.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja