VALGE RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL

  • 4.90€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


VALGE RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL on selleks, et sa saaksid erinevaid nõiduslikke rituaale läbi viia, kus valget küünalt läheb vaja. Valge küünal on universaalseks kasutamiseks, see tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektide energia võimendamiseks.


- Valge küünla põletamine on kasulik selleks, et avada kodus olevaid seisvaid energiaid. Selle küünla leek paneb kodused energiad liikuma. Seda on kasulik ka selleks teha, et kõik kristallid, mis sinu kodus on, et need suudaksid pidevalt tööd teha. Küünla leegist tulenev energia paneb kristallid sinu kodule teraapiat tegema.


- Valge küünla leek toimib kodu puhastavalt, andes sinu kodule värskendavat ja puhast energiat juurde. Eriliselt kasulik on seda rituaali & maagia küünalt kasutada kodu Salvei või Palo Santo puhastamise rituaali tegemise ajal.


- Kui sa valget küünalt põletad, siis on hea selle kõrvale asetada ka viiruk. Seda selleks, et küünal võimendaks viiruki tööd ja aitaks viirukil koju sellele viirukitaimele omast energiat edasi anda.


- Kasuta seda valget küünalt erinevate rituaalide ja maagiate tegemiseks.


- Valge küünla põletamine on kasulik hetkel, kus sa tunned, et sul on vaja rahu. Hetkel, kus sa tunned närvilisust, pinget, mõtted on ebaselged ja kui sa oled lihtsalt kurb. Valge küünal aitab sinu mõtetest probleeme eemaldada ja värskendada sinu Aurat.


- Kasuta seda küünalt kodu puhastavate kristallide keskel. Seda selleks, et küünal aktiveeriks kristallid kodu energiat puhastama ja taastama. Kodu puhastuse kristallide komplektis hoitakse tavaliselt
Mäekristall geoodi, Tselestiit geoodi, Mäekristalli, Girasoli, Seleniiti ja teisi värskendava toimega kristalle.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL, Väeesemed, küünlad, valge küünal, küünal, rituaali küünal, maagia küünal, kodu puhastamine, rituaalid, maagiad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja