VANILJE

  • 2.20€

Toote detailid

  • Mudel: VANILJE viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos

Viirukid on valmistatud rituaali taimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna, kui ka inimese aurat teatud energiatest.


VANILJE on rituaalitaim, mida ennekõike Asteegid hakkasid põletama, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tuntud armastuse taim ja romantiliste tunnete tekitaja. Vanilje viirukeid saab kasutada erinevate probleemide lahendamiseks või rituaalide tegemiseks, milleks on :

- Vanilje viirukit kasutatakse armastuse, romantika ja uue suhte ligitõmbamise kristallide ning nendest valmistatud ehete/väeesemete puhastamiseks.

- Põletage Vanilje viirukit, kui soovite koju tuua romantilisemat atmosfääri. Vanilje on tuntud rituaalitaim, mida on kasutatud aegade algusest peale armuloitsudes ja erinevates rituaalides.

- Põletage viirukit enda magamistoas, kui soovite Vanilje rituaalijõudu kasutada hea une tagamiseks või romantilisema õhkkonna saavutamiseks.

- Vanilje viirukeid kasutatakse üldiselt koos valge küünlaga, kui soovitakse puhastusrituaalide või maagia tegemise ajal lisajõudu juurde saada.

- Vanilje viiruki suits aitab eemaldada närvilise õhkkonna ja on soovitatav siis põlema panna, kui majja on tekkinud riid, närvilisus, stress või lausa agressiivne käitumine. Vanilje viirukid aitavad puhastada stressi sinu kodus ja aitab ka teisi pereliikmeid.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsus, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (Kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmise eest. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VANILJE, Väeesemed, viirukid, stress, armastus, romantika, hea uni, armuloits, kodu puhastamine, armastuse kristallide puhastamine, valge küünal

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja