VEREKIVI

  • 7.70€

Toote detailid

  • Mudel: VEREKIVI auguga
  • Saadavus: Laos


VEREKIVI ehk teise nimega Heliotroop on tumerohelist värvi kristall, millele on omaseks tumepunased kuni erkpunased laigud. Verekivi on üks Jaspise liikidest, mille peamised oskused on inimese tervist paremaks muuta. Verekivi sümboliseerib head tervist, immuunsust ja rasketest aegadest üleminekut. Verekivi pärineb peamiselt Tšehhist, Austraaliast ja seda leidub ka Indiast.


Verekivi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Verekivi on seotud külluse maagiate ja soovide maagiatega. Kui teed mõnda neist maagiatest, siis kindlasti kanna ka Verekivi talismani endaga, et sellele maagiale lisajõudu juurde anda. Verekivi aitab külluslikel soovidel teele minna ja aitab sul ka keskenduda maagia tegemise ajal vaid maagiale.

- Sobib neile, kes soovivad enda füüsilist aktiivsust suurendada, kes tunnevad, et nad ei liigu piisavalt või ei tee enda tervisele head. Verekivi motiveerib liikuma, trenni tegema, treeningkavast kinni pidama ja lihtsalt aktiivne olema. Verekivi toob rohkem energiat ja jõudu juurde.

- Verekivi soovitan kanda eriti neil, kellel on probleeme ükskõik millise tagakiusamisega. Verekivi kaitseb selle eest ja kaitseb kõige enam emotsionaalse trauma eest. Verekivi sobib nii lastele, noorukitele, kui ka täiskasvanutele selle sama eesmärgi eest kaitsmisel.

- Verekivi on seotud emadusega, ema ja lapse vahelise suhtega. Verekivi sobib neile, kellel on probleeme enda emaga läbi saamisega, sellega, et ema peale ollakse solvunud või ka pettunud temas. Verekivi aitab sellest üle saada ja omavahelisi suhteid parandada ning sellele lisajõudu tuua, et probleemidest üle olla.

- Kui sa kannad erinevaid külluse kristalle, siis Verekivis aktiveerub külluse magnetile omased energiad ehk see hakkab peale tervise või mõne teise hea asja edendamise ka küllust ligi tõmbama. Verekivi sobib väga hästi kokku Malahhiidi või Variskiidiga.

- Sobib neile naistele, kes kardavad, et nad ei jää lapseootele. Verekivi aitab eemaldada mõtetest hirmud, mis takistavad lapse saamist.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Verekivi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest või soovid tugevdada mõnda järgmist aspekti:

- Immuunsüsteem, Verekivi aitab tugevdada üleüldist tervist, aneemia, verega seotud haigused, veresoonte jäikus, veresoonkonna haigused, aitab erinevatest protseduuridest ja operatsioonidest taastuda, Verekivi aitab lahti saada üldisest väsimusest, Verekivi on toetavaks kristalliks menopausi sümptomite leevendamisel.

- Verekivi on üks parimaid tervendajaid, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul enda üleüldist enesetunnet parandada. Verekivi aitab keha turgutada ja aitab sul eemale hoida nendest toiduainetest, mis sinu tervisele liiga võivad teha. Kanna ja kasuta Verekivi kristalli ka sellepärast, et see aitaks alateadlikult sul nendest toiduainetest eemale hoida, mille vastu sul on allergia või nendest toiduainetest, mida sinu kehal on raske seedida. Verekivi on nii keha kui ka Aurat puhastava ja taastava toimega.

SÜDAMETŠAKRA Verekivi mõjutab kõige enam Südametšakrat ja on kasulik kõige rohkem siis, kui tegemist on juba füüsiliste probleemide ning tervise muredega. Verekivi aitab tervendada Südametšakrat ja südamehaiguseid.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Verekivi kõige enam JÄÄRADE ja SKORPIONITE tervist. Peale selle on Verekivi ka Draakoni aastal sündinute õnne talismaniks. Verekivi oskab KALADE ellu tuua jõukust, materiaalseid kordaminekuid, edu, õnne ja samas kaitseb tema tervist haiguste tekke eest.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VEREKIVI, Ehted, auguga, verekivi auguga, jäär, skorpion, draakon, tervis, immuunsus, kiusamine, veresooned, veresoonkonna haigused, küllus, maagia, maagia tegemine, emadus, trenni tegemine, aktiivsus, jõud, füüsiline aktiivsus, operatsioon, väsimus, küllus, menopaus, lapse ootele jäämine, südametšakra, südamehaigused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja