La Tene käekett KOERA-AASTA "ARMASTUSE TOOJA"

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: KOERA-AASTA "ARMASTUSE TOOJA"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett KOERA-AASTA "ARMASTUSE TOOJA" on Koera-aasta ajal kandmiseks ideaalne väeese. Koera-aasta on seotud armastuse, tunnete ja emotsioonidega. See väeese toetab selle kandjat terve Koera-aasta vältel. Lisaks on see ehe kõikidele neile, kes on Koera-aastal sündinud ja nende jaoks on kasulik seda ehet kanda ka siis, kui Koera astroloogilist aastat ei ole.


Ehe on valmistatud Koera-aastal armastuses õnnetoovatest kristallidest. Nendeks kristallideks on Koera-aasta peamine kristall Dumortjeriit ja Koera-aasta armastuse kristall Roosa Kvarts. Selles ehtes on ka siniseks värvitud Hematiit, mis samuti toetab Koera-aastal kõiki inimesi.


Käeehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Koera-aasta armastuse tooja on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid Koera-aastal enda ellu armastust ligi kutsuda või sinu olemasolevasse suhtesse head õnne ning rõõmu tuua.


Ennekõike sobib see neile, kes on vallalised ja soovivad armastust leida. Väeese aitab just Koera-aastal selle armastuse üles leida. Koera-aasta ise soosib romantiliste suhete teket, seega on see väga hea aasta selle väeehte kandmiseks.


Sobib neile, kes soovivad enda olemasolevasse suhtesse tervendust tuua. Et suhe muutuks tugevamaks, probleemid saaksid lahendatud ja suhtesse tekiks kirg. Igatahes on see armastuse väeese kasulik igatepidi.


- Dumortjeriit selles armastuse tooja ehtes aitab ligi kutsuda head õnne Koera-aastal ja kaitsta sind ebaõnne eest. Roosa Kvarts kutsub ligi armastust ja Dumortjeriit aitab seda just sellel aastal teha. Hematiit kaitseb suhteprobleemide ja armastusega seotud ebaõnne eest. Dumortjeriit seob Roosa Kvartsi ja Hematiidi väe ning suunab selle Koera-aastal sinu Aurasse.


- Koera-aasta armastuse tooja on sobilik kanda kõikidel neil, kes on Koera-aastal sündinud ja ka teistel aastatel, kus astroloogilist aastat juhib mõni teine sodiaak. Kuid kõikidele teistele, kes Koera-aastal sündinud ei ole, soovitan ma seda väeehet kanda vaid Koera-aastal.


Koera-aasta armastuse tooja väeeset lae kindlasti Labradoriidi kristalli peal, et selle vägi seisaks kaua kristallides. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiini, Roosi või Lootose viirukiga.


Täispika artikli Koera-aastal sündinute kohta leiad SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KOERA-AASTA ARMASTUSE TOOJA, la tene, la tene käekett, koer, koera-aasta, armastuse tooja, dumortjeriit, roosa kvarts, hematiit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja